POMOC PRE UKRAJINU

Mimoriadne predstavenie spojené s pomocou Ukrajine

POMOC PRE UKRAJINU

Divadlo Nová scéna a Slovenská humanitná rada
sa obracia na všetkých ľudí dobrej vôle, aby podali pomocnú ruku

 DOMOV pre UKRAJINU 

utorok – 8. marca 2022 – priestory Starej tržnice, Nám. SNP 25, Bratislava

9.00 – 19.00 hod. – zbierka najpotrebnejších vecí pre utečencov z Ukrajiny (najzraniteľnejšie skupiny: matky s deťmi), ktorí sú umiestnení v utečeneckých zariadeniach na celom území Slovenska

20.00 hod. – divadelné predstavenie Divadla Nová scéna – DOMOV (kde je ten tvoj?) spojené s následnou diskusiou

Zbierka je priamo zacielená na hygienické a dezinfekčné potreby, plienky, prenosné detské postieľky, detské fľaše, cumlíky, variče na mlieko pre deti, kaše a mlieka pre deti, trvanlivé potraviny.

Zbierky sa osobne zúčastnia umelci nielen Divadla Nová scéna.

Za vašu pomoc a ústretovosť vás srdečne pozvú na večerné divadelné predstavenie, ktoré pre vás bezplatne odohrajú v ten istý večer, v priestoroch Starej tržnice v Bratislave.

Prejavme svoje lepšie ja! Priama pomoc z ruky do ruky!

Zástupcovia Slovenskej humanitnej rady garantujú, že váš dar – odovzdaný do ich rúk – bude najneskôr do dvoch dní odovzdaný do rúk tých, ktorí ho skutočne potrebujú.

Tento projekt sa realizuje v priamej spolupráci a plnej súčinnosti týchto organizácií a samospráv: Migračný úrad MV SR, UNHCR, Bratislavský samosprávny kraj, Hlavné mesto SR Bratislava, Mestská časť Bratislava1 – Staré Mesto, občianska iniciatíva Mier Ukrajine, Aliancia Stará tržnica, Televízia TA3

Ďakujeme!