Noc divadiel s muzikálom Bedári a autogramiádou

Oslávte ju s nami 18. novembra

ZAŽILI STE UŽ NOC DIVADIEL? Nie? Najvyšší čas to napraviť!

To je ten magický čas, keď oslavujú všetci divadelníci naprieč zemeguľou! A ako inak, ak nie v divadle a s divadlom. Divadlo Nová scéna sa samozrejme k tejto oslave každoročne pridáva.

Čo by to však bola za oslava, ak by sme Vás niečím neponúkli! Výnimočne, teda len v tento sviatočný víkend, sme ponuku MLADEJ VSTUPENKY rozšírili aj na najvychýrenejší muzikál všetkých čias - jedinečných BEDÁROV. Deti a teenageri budú mať teda predstavenie ZADARMO.

Vezmite kamarátov, rodinu, ale najmä svojich teenagerov a nenechajte si ujsť našu špeciálnu ponuku 18. a 19. novembra. Slávna románová predloha Victora Huga v kombinácii s nádhernou a sugestívnou hudbou vypredáva veľké muzikálové scény už viac ako štyri desaťročia. Slovenské a české muzikálové hviezdy, Symfonický orchester Slovenského rozhlasu a neuveriteľný Titusz Tóbisz ako Jean Valjean. Táto silná zostava spôsobí  zimomriavky po tele snáď každému v sále.

"Muzikál BEDÁRI je naozaj výnimočný – hudba nádherne vykresľuje charaktery postáv, nie je v nej žiadne klišé. Dielo má hĺbku. Jean Valjean ako bývalý galejník, trestanec je vykúpený láskou a ľudskosťou. A to je základný odkaz tohto diela – stať sa dobrým človekom i v dobách, keď je to nemožné.“ hovorí predstaviteľ titulnej postavy, Titusz Tóbisz.

A keďže zároveň v tom čase oslavujeme aj Svetový deň študentov, čerešničkou na torte bude v sobotu 18. novembra  autogramiáda hercov hlavných postáv. Naviac, prvých sto divadelných fanúšikov si odnesie podpísané bulletiny k inscenácii ako darček od nás.

Uznajte, na takúto ponuku sa už naozaj oplatí reagovať!   

Ako si na muzikál BEDÁRI 18. a 19. 11. uplatníte MLADÚ VSTUPENKU?

Zakúpte si aspoň 2 vstupenky na určené predstavenie a termín, jedna vstupenka musí byť za plnú cenu a k druhej vstupenke si z ponuky zliav vyberte MLADÁ VSTUPENKA, následne sa cena tejto vstupenky prepočíta na sumu 0€.