Dobrý večer Broadway!

Tlačová správa, Bratislava, 11. Máj 2012

Tlačová správa, 10.5.1012, Bratislava

Dobrý večer Broadway!
Just Dance

 

 

Ako prvú premiéru sezóny 2012 - 2013 DNS na 20. septembra pripravuje tanečný projekt pod názvom „Dobrý večer Broadway!"

„Uskutočnenie premiéry je výsledkom dvojročnej prípravy s tvorcami Katarínou Stümpfovou a režisérom Karolom Vosátkom," povedal generálny riaditeľ DNS Juraj Ďurdiak.
Inscenácia bude nielen zaujímavá a atraktívna, ale prináša divákom netradičný zážitok formou tanečnej šou, pretavenej do objavného javiskového tvaru.

Skúsenosti Katky Stümpfovej z jej pôsobenia na brodwayských divadelných doskách sú hybnou silou umeleckého zážitku, ktorý spestrí dramaturgiu Divadla Nová scéna.
"Som šťastná, že projekt tanečnej šou Dobrý večer Broadway! nabral ten správny smer. Máme za sebou tvrdú prípravu a pevne verím, že diváci si prídu na svoje," povedala autorka projektu Katarína Stümpfová.

V pláne je aj scéna plná svetelných LED stien, veľkolepá výprava a množstvo pútavých kostýmov. Na projekte spolupracujú aj také zvučné mená ako režisér Karol Vosátko, dramaturg Ivo Ladižinský a ďalší.

Viac informácií na www.nova-scena.sk 
Kontakty: Patrícia Adamova, patricia.adamova@nova-scena.sk, t.č. 0903/644388 Zuzana Šebestová, zuza.sebka@gmail.com, t.č. 0918/972623