MLADÁ VSTUPENKA

Divadlo Nová scéna podporuje mladých divákov

Mladá vstupenka – Divadlo Nová scéna podporuje mladých divákov

Divadlo Nová scéna sa aj v novej divadelnej sezóne snaží podporiť záujem mladých ľudí o divadelné predstavenia. Jednou z foriem je MLADÁ VSTUPENKA – teda vstupenka pre tínedžerov do 18 rokov, ktorí na vybrané predstavenia počas celej sezóny budú mať k jednej vstupenke za plnú cenu, druhú zadarmo.

Vieme, že tínedžeri trávia veľa času na sociálnych sieťach, že mobil a virtuálna realita sú im často bližšie, ako prežívanie príbehov a pocitov, ktoré im ponúka umenie. Boli by sme radi, keby aspoň na pár hodín vypli mobily, vymenili virtuálnu realitu za divadelnú a zažili spolu s blízkymi neopakovateľné spojenie hľadiska a javiska. Aby prežili divadelné príbehy, katarziu, city a vášne, ktoré sa ich hlboko dotknú.
Budeme radi, ak sa to aj vďaka „MLADEJ VSTUPENKE“ podarí.

Ako si Mladú vstupenku uplatníte?
Zakúpte si aspoň 2 vstupenky na určené predstavenie a termín, jedna vstupenka musí byť za plnú cenu a k druhej vstupenke si z ponuky zliav vyberte MLADÁ VSTUPENKA, následne sa cena tejto vstupenky prepočíta na sumu 0€.


 

Predstavenia a termíny, na ktoré je možné uplatniť MLADÚ VSTUPENKU:

O ďalších predstaveniach  a termínoch, na ktoré si môžete uplatniť MLADÚ VSTUPENKU Vás budeme priebežne informovať počas sezóny formou Newslettra.