Výhodné parkovanie pre návštevníkov Divadla Nová scéna

parkovací dom 2 min. od divadla

Výhodné parkovanie pre návštevníkov Divadla Nová scéna

MÁME PRE VÁS VÝBORNÚ SPRÁVU!

Strastiplnému a finančne náročnému parkovaniu v okolí nášho divadla je KONIEC.

Pohodlne zaparkujete iba 2 min od hlavného vchodu do divadla v parkovacom dome METROPOLITAN STAR, v pracovné dni v čase od 17.00 - 24.00 hod je pre návštevníkov divadla parkovné za zvýhodnenú cenu 1 €/hodina. Aby ste si zvýhodnenú cenu uplatnili je nutné parkovací lístok pri príchode do divadla bonifikovať u uvádzačiek.

Upozorňujeme, že ak sa zdržíte dlhšie, po 24,00 hodine je parkovanie spoplatnené už paušálne sumou 5 €/noc (od 00:00 do 06:00 hod).

Vstup do garáže parkovacieho domu METROPOLITAN STAR je z Banskobystrickej ulice (od Prezidentskej záhrady). Garáž sa otvára automaticky, na rampe si vyberiete parkovací lístok a zaparkujete v časti pre verejnosť. Z garáže vyjdete priamo na Námestie 1. mája, prejdete cez priechod pre chodcov a ste pre divadlom.
Pri príchode do divadla si parkovaciu kartu bonifikujete u uvádzačiek.

Parkovné potom uhradíte v garáži v parkovacom automate po predstavení, výška parkovného bude po bonifikácii polovičná (v čase od 17.00 - 24.00 hod v pracovné dni). Pred a po danom časovom limite platí už štandardný cenník garáže (cez týždeň 2€/hod, cez víkend 1€/hod).