Malá nočná hudba No. 4

Tlačová správa, Bratislava, 18. marca 2021

Skvelí Lukáš Pišta a Soňa Norisová v online koncerte MALÁ NOČNÁ HUDBA No.4

Divadlo Nová scéna pokračuje v uvádzaní série online komorných koncertov Malá nočná hudba. V poradí štvrtý koncert zo série bude patriť dvom výnimočným umelcom - sólistovi Divadla Nová scéna Lukášovi Pištovi, ktorý si ako hosťa pozval skvelú a inšpiratívnu herečku a speváčku Soňu Norisovú.
Live stream koncertu uvedie Divadlo Nová scéna na svojej web stránke www.novascena.sk v nedeľu 21. marca o 17.00 hod. Prenos bude zadarmo a vstupné dobrovoľné.

Nespútanú energiu, esprit, hĺbku aj emócie ponúkne koncert, na ktorom odznejú skladby z muzikálov Cyrano z predmestia, Pokrvní bratia, Hairspray, Kráska a zviera či Dreamgirls. Vďaka moderátorom Dávidovi Hartlovi a Patrikovi Vyskočilovi a ich otázkam na telo, sa o Lukášovi Pištovi a Soni Norisovej diváci dozvedia veci, ktoré by bežne nečakali.

„Som veľmi rád, že máme v divadle projekt komorných koncertov Malá nočná hudba, pretože prostredníctvom neho si každý z nás môže zaspievať skladby, ktoré sú jeho srdcu najbližšie a robia ho šťastným. Som vďačný za túto príležitosť a za talentovaných ľudí, ktorí sa na koncerte budú podieľať spolu so mnou. Pretože divadlo, koncert, film sú krásne aj preto, že ide o kolektívne diela,“ hovorí Lukáš Pišta, ktorého diváci poznajú ako Cyrana z muzikálu Cyrano z predmestia, Othella z muzikálu IAGO, Mercutia z muzikálu Rómeo a Júlia, Cára z Rasputina či komického Feferóna z Mamma Mia!

„Veľmi sa teším, že si ma Lukáš Pišta zavolal ako hosťa, lebo si konečne zaspievam. Pozývam všetkých sledovať náš koncert na webe divadla“,
hovorí Soňa Norisová, ktorá v Divadle Nová scéna účinkuje v hlavnej postave Donny v muzikáli Mamma Mia!, je známa z filmu aj televízie a ktorej spevácke umenie poznáme z účinkovania vo vokálnej skupine Fragile.

Účinkujú: Lukáš Pišta, Soňa Norisová, Dávid Hartl, Patrik Vyskočil, Vladislav Plevčík, Monika Drgáňová
Kapela: Ľubomír Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau a Peter Zajaček

Sériu komorných koncertov Malá nočná hudba Divadlo Nová scéna postupne uvádza aj na portáli navstevnik.online a neskôr si ich budú môcť diváci pozrieť v knižnici na web stránke divadla.

Kontakt: Zuzana Šebestová, PR DNS, zuzana.sebestova@novascena.sk, 0918/972 623