Muzikál Boyband - 100. repríza a BOYBAND PÁRTY

Tlačová správa, Bratislava, 20. Júl 2018

Muzikál Boyband - 100. repríza a BOYBAND PÁRTY

Muzikál Boyband - 100. repríza a BOYBAND PÁRTY

Tlačová správa, Bratislava, 23.1.2018

Divadlo Nová scéna uviedlo v sobotu 20. januára 2018 100. reprízu úspešného muzikálu Boyband. Vypredané hľadisko plné fanúšikov ocenilo nielen príbeh o vzniku a živote chlapčenskej skupiny ale aj originálny humor, špičkové spevácke aj tanečné výkony účinkujúcich dlhotrvajúcim potleskom a standing ovation. Mnohí diváci sa potom presunuli do Štúdia Olympia, kde bola pripravená autogramiáda umelcov, hudobné vystúpenia, sladká torta a diskotéka až do rána.
Muzikál Boyband mal premiéru v DNS 12. apríla 2010 a odvtedy patrí k najúspešnejším muzikálom, ktoré v tomto divadle boli uvedené. Ako sme sa mohli presvedčiť hneď v úvode, počas príhovoru režiséra predstavenia Svetozára Sprušanského, v hľadisku boli diváci, ktorí toto kultové predstavenie videli 10 - ba dokonca už 20 krát. A tak sa počas večera viac krát stalo, že niektoré repliky hovorili diváci spolu s hercami. Na javisku i v hľadisku vládla skvelá atmosféra.
Režisér Svetozár Sprušanský: „ Divadlo robíme pre divákov a som nesmierne šťastný, že práve tento muzikál stále rezonuje a že má nielen svojich skalných fanúšikov, ktorí chodia pravidelne, ale stále sa pridávajú noví. Dnešné predstavenie bolo špeciálne nielen stou reprízou, ale mali sme aj rýchly záskok Róberta Haláka za Jána Galloviča, ktorý mal povinnosti v domovskom SND a navyše jeden z hlavných protagonistov Martin Kaprálik si na lyžovačke roztrhol väz v kolene, takže jeho pohyb v choreografiách bol trošku obmedzený."

 


To však nebránilo perfektnému hereckému nasadeniu hlavných protagonistov - herci Pavol Plevčík, Peter Makranský, Thomas Puskailer, Ondrej Antálek a Martin Kaprálik podali skvelé výkony, rovnako ako Marcel Ochránek, Karin Olasová, Jana Lieskovská, Mirka Drínová, Róbert Halák a Andrea Kiráľová.
Výborná nálada a zábava sa po predstavení preniesli do Štúdia Olympia, kde sa konala BOYBAND PÁRTY - diváci sa mohli porozprávať s hercami , odfotografovať, odniesť si autogram. Účinkujúci pripravili aj krátky koncert, všetci si pochutnali na skvelej Boyband torte a pri dobrej diskotékovej hudbe sa bavili až do skorých ranných hodín.
Muzikál Boyband sa po rokoch uvádzania stal jednoducho fenoménom a vďaka patrí všetkým účinkujúcim, tvorcom aj technickému zázemiu v divadle...

100. repríza muzikálu BOYBAND sa konala v DNS 20. januára 2018