Online koncert MALÁ NOČNÁ HUDBA No.5 s Monikou Drgáňovou a jej hosťami

Tlačová správa, 21.4.2021, Bratislava

DIVADLO NOVÁ SCÉNA POKRAČUJE V SÉRII ONLINE KOMORNÝCH KONCERTOV

Divadlo Nová scéna uvedie v nedeľu 25. apríla o 17.00 hod. v poradí piaty komorný koncert zo série MALÁ NOČNÁ HUDBA. V live streame bude hlavnou hviezdou koncertu sólistka Divadla Nová scéna Monika Drgáňová, ktorá si ako hostí pozvala svoje kolegyne z divadla Mirku Gális Partlovú a Lenku Machciníkovú.
Piaty zo série online koncertov MALÁ NOČNÁ HUDBA No.5 prinesie najobľúbenejšie muzikálové a popové skladby členky súboru Divadla Nová scéna Moniky Drgáňovej, absolventky Štátneho konzervatória v Bratislave. Jej spevácky talent mohli diváci spoznať nielen v muzikálových predstaveniach ako Hair, Fame, Mačky, Hairspray, Pokrvní bratia, Atlantída, Šľahačková princezná a Voda (a krv) nad vodou, ale aj v televíznej šou Hlas Česko Slovenska, v ktorej sa v roku 2019 dostala až do semifinále.

„Na tomto koncerte odznejú skladby z muzikálov Dreamgirls, Drakula, Hairspray, Bedári, Mačky či The Greatest Showman. Z popovej tvorby budete počuť piesne od Whitney Houston, Celine Dion a Tiny Turner. Na tento koncert sa nesmierne teším, pretože mojimi hostkami budú Mirka Gális Partlová a Lenka Machciníková. Pri výbere hostí som premýšľala srdcom, aby nám to spolu znelo čo najlepšie, a preto na koncerte uvidíte aj našich kamarátov - kolegov Lukáša Pištu a Vladka Plevčíka v sprievode kapely pod vedením Ľubomíra Dolného. Teším sa na koncert, ktorý bude v kruhu priateľov a verím, že ním divákom spríjemníme nedeľný podvečer“, hovorí talentovaná Monika Drgáňová.

Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby moderujú Dávid Hartl  a Patrik Vyskočil. Diváci sa môžu svojimi otázkami cez sociálne siete priamo zapájať do diania na javisku, súťažiť a vyhrať vstupenky do divadla.

Účinkujú: Monika Drgáňová, Mirka Gális Partlová, Lenka Machciníková, Lukáš Pišta, Vladislav Plevčík, Dávid Hartl, Patrik Vyskočil
Kapela: Ľubomír Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček