Patrik Ščasnovič

Patrik Ščasnovič sa narodil 30. septembra 1994 v Trnave

Vyštudoval Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu v Trnave a titul Mgr. získal v odbore masmediálna komunikácia na UCM v Trnave.
Prvýkrát sa objavil v predstavení Sladká Charity ( DAB Nitra ) ako pätnásťročný.
Vďaka M. Radačovskému sa dostal do tanečného súboru Novej Scény a odvtedy účinkoval v predstaveniach: Queen, Mata Hari, Princ a večernica, Hairspray, Traja spolu, Rómeo a Júlia, Mačky (Mc čierny mrak)… V Divadle Tower stage sa objavil v predstaveniach: Atlantída a Richard III, v SND: Zem úsmevov, Dobrodružstvo alebo zmierenie pri obžinkoch, Kubo.

Ďalšie účinkovanie: Sudcove starosti, Pýcha a predsudok (DAB Nitra), Quo Vadis (NDM Ostrava), Noc v Benátkach, Anatevka (Rakúsko). Hlavnú tanečnú postavu si zahral v : Carmen ( José) , Faust ( Mefistofeles )
Okrem predstavení ste ho mohli vidieť v rôznych TV a fashion shows, kde tancoval aj po boku spevákov ako Jamelia, Nicole Scherzinger a Robbie Williams.

Vďaka tancu sa mu podarilo precestovať veľa krajín ako napr.: Nórsko, Čína, Japonsko, Kórea Macau, Qatar, Rakúsko, Nemecko, Francúzsko, Rusko…
V roku 2018 pracoval pre Disneyland v Paríži a od roku 2016 je súčasťou originálneho obsadenia pôvodného francúzského muzikálu Roméo et Juliette na svetovom tour pod vedením skladateľa muzikálu Gérarda Pregurvica.

Okrem toho sa venuje rozvoju vlastnej eventovej agentúry SHOWart.

Postavy v predstaveniach

Tanečno-spevácka company
Zbojníci
Company muži
Tanečná company

Postavy v predstaveniach - ARCHÍV

Company muži
Company muži
Mc. Čierny Mrak
Tanečný súbor
Tanečný súbor
Freddie 6
Company muži