Tomáš Majláth

Narodil sa 5. apríla 1988.

Po štúdiu na Konzervatóriu v Bratislave absolvoval Janáčkovu akadémiu múzických umení v Brne -  odbor muzikálové herectvo.

Účinkoval v Prešporskom divadle (inscenácia Dvere) a Bratislavskom bábkovom divadle (Palica, von z vreca!). V DJGT Zvolen hosťuje v muzikáli Prekliaty básnik (F.Villon,Colin). Na javisku Divadla Nová scéna ste ho mohli vidieť v muzikáloch Ôsmy svetadiel ( Tomáš),  Princ a Večernica (princ Veterník), Obchod na korze, účinkoval v komédiách Vyhadzovači , Sluha dvoch šéfov (Alfie), Pi čaj, miláčik! (Róbert), v muzikáloch Pokrvní bratia (Sammy), Madame de Pompadour (Lebel) a IAGO (Boris Petrov). Venuje sa aj dabingu.

Drží sa hesla "Športom k trvalej invalidite",  takže v prípade voľného času sadá na bicykel, jednokolku , baví ho horolezectvo a všetky ostatné športy, ktoré dokážu správni chlapi zvládnuť. Za relax považuje čítanie kníh, prípadne príjemné posedenie po skúške alebo predstavení s priateľmi. Všetky ostatné záľuby sa už vzťahujú na prácu. Ako tvrdí "Živím sa tým, čo ma baví". Nemá rád zapnuté mobilné telefóny počas predstavenia. Má rád vypnuté mobilné telefóny počas predstavenia.

Postavy v predstaveniach

Pišta, asistent, prvý gardista
Sabato, pán
Dielne vedú
Viki Kerka (väzeň), Právnik, Čaba

Postavy v predstaveniach - ARCHÍV

Bubulja, Policajt, Schwob, Propertium
Boris Petrov
Zmrzlinár, Mŕtvi, Hlinková Garda, Židia
Bojar + company
Alfie, čašník
Vyhadzovač