Informácie k záznamu

Záznam predstavenia bol nahraný 28. 6. 2018 počas bežného predstavenia s divákmi, nevznikal prioritne s cieľom verejného šírenia, preto záznam zvuku nebol vyhotovený kontaktným snímaním.

BOYBAND

Slávny muzikál o vzniku a živote chlapčenskej speváckej skupiny

Muzikál
145 min.

Pohľad do zákulisia šoubiznisu. Dramatické momenty a silné emócie! Muzikál o vzniku a živote chlapčenskej skupiny. Množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete: Backstreet Boys, Westlife, Take That.

Ak si chcete v divadle oddýchnuť, zabaviť sa, spríjemniť si večer po ťažkom dni - tak musíte prísť!Ak chcete vidieť sympatických chalanov; ich neodolateľné spevácke aj tanečné výkony - tak musíte prísť! Ak si chcete spoločne s boybandom zaspievať, zatancovať, uvoľniť sa - odviazať sa - tak musíte, jednoducho, musíte prísť!

Ide nielen o divadelný muzikál, ale o fenomén zvaný boyband! Javisková šou plná efektov, namakaných choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení. So všetkým, čo k tomu patrí! S iróniou aj nadhľadom k žánru samotnému.

Jediný divák neodíde z predstavenia bez toho, aby si nezaspieval! Jediná fanúšička neodíde bez zaľúbenia sa!

Premiéra: 10. 4. 2010

Čítať viac Menej
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.