Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.4 je z live streamu z 21. 3. 2021.

Malá nočná hudba No.4

Profilový koncert Lukáša Pištu a jeho hosťa Soni Norisovej

Koncert
75 min.

V poradí štvrtý koncert zo série Malá nočná hudba bude patriť dvom výnimočným umelcom - sólistovi Divadla Nová scéna Lukášovi Pištovi, ktorý si ako hosťa koncertu pozval skvelú  a inšpiratívnu herečku a speváčku Soňu Norisovú.

Nespútanú energiu, esprit, hĺbku aj emócie ponúkne koncert, na ktorom odznejú skladby  z muzikálov Cyrano z predmestia, Pokrvní bratia, Hairspray, Kráska a zviera či Dreamgirls.
Vďaka moderátorom Dávidovi Hartlovi a Patrikovi Vyskočilovi a ich otázkam na telo, sa o Lukášovi Pištovi a Soni Norisovej dozviete veci, ktoré by ste nečakali.

„Som veľmi rád, že máme v divadle projekt komorných koncertov Malá nočná hudba, pretože prostredníctvom neho si každý z nás môže zaspievať skladby, ktoré sú jeho srdcu najbližšie a robia ho šťastným. Som vďačný za túto príležitosť a za talentovaných ľudí, ktorí sa na koncerte budú podieľať spolu so mnou. Pretože divadlo, koncert, film sú krásne aj preto, že ide o kolektívne diela,“ hovorí Lukáš Pišta.

Účinkujú: Lukáš Pišta, Soňa Norisová, Dávid Hartl, Patrik Vyskočil, Vladko Plevčík
Kapela: 
Ľubo Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček

Čítať viac Menej
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.