Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.8 je s divákmi z divadla 15. 6. 2021.

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.8

profilový koncert Patrika Vyskočila a jeho hostí

Koncert
90 min.

V poradí ôsmy koncert zo série Malá nočná hudba patril sólistovi nášho divadla Patrikovi Vyskočilovi, ktorý si ako hosťa pozval Jána Slezáka a ďalších umelcov.

"Hudobná dramaturgia môjho koncertu bude  zložená z troch častí. Hudobné inšpirácie z mladosti - Freddie Mercury, Phil Collins, Joe Cocker, Elton John. Potom inšpirácia ľuďmi s ktorými pracujem a tvorím - teším sa na  duetá s Jankom Slezákom, Mirkou Partlovou, Dáriusom Kočim, Monikou Drgáňovou a ďalšími ...a chýbať nebudú divadelné inšpirácie - piesne z muzikálov, v ktorých účinkujem, účinkoval som alebo by som chcel v budúcnosti účinkovať.  Diváci sa môžu tešiť na piesne ako Who wants to live forever od skupiny Queen, Can you feel the love tonight od Eltona Johna v špeciálnej úprave pre 4 členný boyband, alebo megamix z piesní, ktoré zazneli v najznámejších slovenských hit - muzikáloch. A vzdám hold jednému z najnadanejších Slovenských spevákov svojej doby... "

Čítať viac Menej
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.