AK VERÍŠ ZÁZRAKOM...

AK VERÍŠ ZÁZRAKOM...

Hudobno-tanečná show pre celú rodinu s hitmi z najznámejších rozprávok!

Hudobno - tanečná show
80 min.
Premiéra 18. február 2023
Premiéra 18. február 2023
Veľká sála

Dvaja dlhoroční kamaráti, ktorých spájala viera v moc fantázie prisahali divadelným Múzam, že nájdu dieťa, ktoré nemá predstavivosť a naučia ho snívať. Kamaráti však netušia, čo spôsobili a ako vážne sa Múzam zaviazali. Ich životy teraz visia na vlásku, pretože prísahu o nájdení dieťaťa vyslovili a zložili na ich posvätnej pôde, na javisku.

Nechajte sa s celou rodinou unášať dobrodružnou cestou plnou zábavy naprieč ríšou fantázie. Cestovať budeme všade tam, kde si to len vieme predstaviť a možno aj ďalej, pretože sila mysle je nekonečná. Zavítame do najznámejších rozprávok súčasnosti ako Frozen, Coco, Encanto, Moana, Leví kráľ, Pocahontas a ďalších. Zistíme, že každá rodina má svoje problémy a starosti, dokonca aj taká, ktorej členovia majú magické schopnosti. Pokúsime sa rešpektovať jeden druhého, čo je niekedy možno náročné ale veľmi dôležité. Dozvieme sa, že netreba súdiť druhých podľa odlišností a že slová „prosím“ a „ďakujem“ sú tie najmocnejšie slová zo všetkých.

Dobrodružnou cestou naprieč ríšou fantázie vás prevedú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil.

Podarí sa nakoniec kamarátom splniť ich prísahu? Presvedčiť dieťa, ktoré nesníva, že viera na zázraky je dôležitá a obohacujúca? Jednoducho, že snívať treba?

A ako peknú spomienku na koncert si môžete z divadla odniesť puzzle v kúzelnej krabičke, ktoré si môžete zakúpiť u uvádzačiek v divadle.

» DETSKÁ VSTUPENKA

  • Na predstavenie platí zľava 50% na vstupenky pre deti do 15 rokov. Minimálne jedna vstupenka v objednávke musí byť v plnej cene. Pri kúpe vstupeniek pre deti si v košíku z ponuky zliav vyberiete DETSKÁ VSTUPENKA,  následne sa cena vstupenky prepočíta na 50%.
  • DETSKÁ VSTUPENKA sa nevzťahuje na školské skupiny.
  • Každé dieťa musí mať vstupenku, t. j. nie je možné vziať dieťa na svoje miesto na kolená bez vstupenky.

» Podsedáky pre najmenších divákov

  • V našich krajčírskych dielňach sme pre našich najmenších divákov zhotovili podsedáky, ktoré im umožnia dobrý výhľad na javisko a tým aj príjemnejší divadelný zážitok. Podsedáky si môžete zapožičať zadarmo u uvádzačiek v šatniach. (Počet  je limitovaný).

Titul Ak veríš zázrakom mal premiéru 20. 12. 2022 pod názvom Rozprávkové Vianoce v Divadle Nová scéna.

Napísali o nás - recenzia predstavenia

 

Autorský tím

Námet, koncept, libretoPatrik Vyskočil, Dávid Hartl
RéžiaPatrik Vyskočil
DramaturgiaDávid Hartl
ScénaMartin Novák
Hudobné naštudovanieĽubomír Dolný
KostýmyĽudmila Várossová
ChoreografiaIvana Antolová
Zbormajster, Korepetície, Ansámblový spevIveta Weis Viskupová
Svetelný dizajnMatúš Gazdík, Ondrej Kaprálik
ProjekcieTomáš Majláth
Asistent réžieMichal Candrák
Fotograf predstaveniaZdenko Hanout

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555