AKO NEPOROZUMIEŤ ŽENÁM?

AKO NEPOROZUMIEŤ ŽENÁM?

HOGYAN ÉRTSÜK FÉLRE A NŐKET? divadelný večer Sándora Csányiho - predstavenie je v maďarskom jazyku

Hostia
80 min.

Čo robiť v prípade, ak človek vo dverách pôrodnej sály zistí, že sú nad jeho sily nielen deti, ale aj ženy? Keď sa ženám sníva niečo zlé, prečo sú na vine muži? A čo je zlé na tom, ak muž úprimne odpovie na otázku „schudla som?“? Nastane v živote ženy okamih, keď povie: „Ďakujem, mám dosť topánok, viac nepotrebujem.“? A v neposlednom rade – prečo sa mužom napriek všetkému rozbúcha srdce, keď žena vstúpi do miestnosti?  

Nuž, predstavenie na tieto otázky neposkytne jednoznačnú odpoveď. Nastolí však veľa podobných – o krásach, radostiach i nástrahách partnerského spolužitia.

Monokomédia v podaní herca Sándora Csányiho.V spolupráci s Divadlom Nová scéna.

Predstavenie v maďarskom jazyku.


HOGYAN ÉRTSÜK FÉLRE A NŐKET? – Csányi Sándor színházi estje

Mi a teendő abban az esetben, ha az ember a szülőszoba ajtajában döbben rá arra, hogy nemcsak a gyerekekkel nem tud bánni, a nőkkel sem? Miért a mi hibánk, ha ők rosszat álmodnak? Miért baj, ha őszintén válaszolunk arra a kérdésre, hogy fogytam-e? Eljön-e az a pillanat egy nő életében, amikor azt mondja: Köszönöm, van elég cipőm, nem kell több. Illetve, hogy mindezek ellenére, miért dobban meg mégis a szívünk, ha belép a szobába?

Nos, ezekre a kérdésekre nem tud választ adni az előadás. Viszont számos hasonló kérdést vet fel az együttélés nehézségeiről, szépségeiről, örömeiről.

Egyszemélyes vígjáték Csányi Sándor színművész előadásában.

Együttműködésben az Új Színpaddal (Divadlo Nová scéna).

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555