AKO ZBALIŤ BABU

AKO ZBALIŤ BABU

Činohra
90 min.
Premiéra 23. október 2014
Premiéra 23. október 2014

Bláznivá komédia o láske, priateľstve a zrade

Traja kamaráti. Žijú spolu a práve maľujú byt. Tolen má úspechy u dievčat, je na ne odborník. Tom sa tvári, že má úspechy u dievčat, ale nie je to pravda. Colin nemá úspechy u dievčat, trápi ho to a túži po tom. V Tejto situácii vstupuje do ich príbytku náhodná okoloidúca Nancy. Jednoduché, úprimné, milé dievča. Trojica kamarátov sa pustí do neľútostného boja o jej priazeň. Kto z nich vyhrá? To sa dozviete v Divadle Nová scéna, v Štúdiu Olympia. Je to hra plná komických situácií, prekvapivých zvratov a malých rafinovaných podrazov.

Autorský tím

Réžia Dušan Kaprálik
Scéna a kostýmy František Perger
Hudobná spolupráca Ľubomír Dolný
Preklad Alexandra Ruppeldtová
Inšpicia, šepkárka Katarína Čillíková
Texty piesní Zoro Laurinc

 

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555