Koncert Andrea Bučko&band

KONCERT ANDREA BUČKO&BAND

Krst nového albumu Andrey Bučko PÚŠŤAM. so špeciálnymi hosťami.

Koncert
60 min.
Štúdio Olympia
Štúdio Olympia

Neobyčajne pútavé hudobné motívy prinesú intímnu výpoveď o púšťaní, ktoré umožňuje vznik nových začiatkov. Mix žánrov ako jazz, pop, folk a šansón zaujmú citlivým speváckym prejavom autorky a jej kapely v zložení Fedor Frešo - basgitara, Mária Kmeťková - harfa , Ema Kakarová - bicie. Spolu s Andreou si zaspieva aj špeciálny hosť programu, ktorý ostáva prekvapením.

Andrea Bučko (1989) posledné roky patrí k výrazným hudobným zjavom nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Okrem písania hudby a textov, tiež spieva, hrá na klavíri, režíruje a venuje sa pedagogickej činnosti. Momentálne pracuje ako dramaturgička Štúdia Olympia v muzikálovom Divadle Nová scéna. Andrea vydala už štyri autorské hudobné albumy (z čoho album Morena vznikol v spolupráci s herečkou SND Dominikou Kavaschovou pre inscenáciu MORENA), napísala hudbu pre viaceré divadlá a aj zopár albumov pre deti. V septembri tohto roku vydáva  nový sólový album v slovenčine s názvom Púšťam.

Andrea svoju hudbu prezentovala na rôznych festivaloch doma i v zahraničí (Mea Jazz Festival Portugal, Jazz fest Wien, Royal park festival Brussels, LAVA jazz Azores, Waves Vienna, Pinoy Jam Paris, Pohoda festival, Bratislavské jazzové dni a mnohé iné...) Jej tvorba sa vyznačuje pútavými hudobnými nápadmi a sugestívnym citlivým speváckym prejavom. Mieša v sebe viaceré žánre, počnúc jazzom, soulom, francúzskym šansónom, končiac vplyvmi slovenského folklóru a world music. 

Kúpiť CD

 

IG: andrea_bucko

Foto a video

Plagát

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555