Malá nočná hudba

Malá nočná hudba

ONLINE koncert umelcov Divadla Nová scéna

Hudba - Koncert
90 min.

Sobota 31.10. o 20.00 hod. 

Zažite jedinečný ONLINE KONCERT v podaní hviezd Divadla Nová scéna priamo vo Vašej obývačke!

Sledujte prvý zo série online koncertov, ktoré odhalia o našich interpretoch viac, ako by ste čakali. Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby, ktoré moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil.

Online stream budete môcť sledovať na www.novascena.sk.


Účinkujú:
Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Mirka Gális Partlová, Dárius Koči, Lukáš Pišta, Vladislav Plevčík, Michal Candrák, Lenka Machciníková, Pavol Plevčík, Monika Drgáňová, Petra Dubayová a.h.

Kapela:
Ľubomír Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj e-mailom, s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), pričom je potrebné priložiť scan/fotku vstupeniek na refundáciu.

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555