MALÁ NOČNÁ HUDBA No.1

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.1

Prvý zo série koncertov v podaní hviezd Divadla Nová scéna, ktoré odhalia o našich interpretoch viac, ako by ste čakali.

Koncert
120 min.
Premiéra 31. október 2020
Premiéra 31. október 2020
Veľká sála

Jedinečný KONCERT MALÁ NOČNÁ HUDBA v podaní hviezd Divadla Nová scéna priamo vo Vašej obývačke! Prvý zo série online koncertov, ktoré odhalia o našich interpretoch viac, ako by ste čakali.

Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby, ktoré moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil.

Videozáznam

Informácie k záznamu

Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.1 je z live streamu z 31. 10. 2020.

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555