MALÁ NOČNÁ HUDBA No.10

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.10

profilový koncert Dáriusa Kočiho

Hudba - Koncert
90 min.
Štúdio Olympia

Profilový koncert sólistu súboru Dáriusa Kočiho a jeho hostí.

V poradí desiaty komorný koncert v rámci cyklu Malá nočná budba prinesie najobľúbenejšie muzikálové i popové skladby Dáriusa Kočiho. V sprievode živej kapely a jeho hostí odznejú aj skladby z muzikálu Jersey Boys či rockové balady skupiny Guns and Roses.
Neformálne, uvoľnené stretnutie plné zábavy a živej hudby moderujú Patrik Vyskočil a Dávid Hartl.

Účinkujú: Dárius Koči, Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Vladislav Plevčík, Lenka Machciníková, Michal Candrák, Monika Drgáňová, Lukáš Pišta a kapela pod vedením Ľubomíra Dolného.

Termíny predstavenia

26.09.2021 | 18:00ZRUŠENÉ
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555