MALÁ NOČNÁ HUDBA No.2

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.2

Najobľúbenejšie skladby Mirky Gális Partlovej rôznych žánrov - pop, muzikál, šansón, klasika

Koncert
105 min.
Premiéra 14. november 2020
Premiéra 14. november 2020
Veľká sála

Najobľúbenejšie skladby Mirky Gális Partlovej rôznych žánrov - pop, muzikál, šansón, klasika. Hosťom Mirky Gális Partlovej bude jej dlhoročný obľúbený herecký kolega a priateľ Ján Slezák.

„Program nášho koncertu bude pestrý, cez pop, muzikál, šansón až ku klasike. Budú to skladby v našich úpravách, ktoré sú mojou srdcovou záležitosťou. Teším sa, že moje pozvanie prijal môj dlhoročný herecký partner a kamarát Janko Slezák a sprevádzať nás budú skvelí muzikanti Martin Šenc, Tamás Belica, Ján Slezák a Ján Lau.
Som veľmi rada, že projekt online koncertov MALÁ NOČNÁ HUDBA vznikol, a že sa naše umenie dostane k divákom aspoň takýmto spôsobom. Je to nová skúsenosť spievať na javisku bez divákov v hľadisku, ale taká je doba. Verím, že spríjemníme  večer všetkým našim fanúšikom." - Mirka Gális Partlová

Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby, ktoré moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil.

Videozáznam

Informácie k záznamu

Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.2 je z live streamu z 14. 11. 2020.

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555