MALÁ NOČNÁ HUDBA No.4

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.4

Profilový koncert Lukáša Pištu a jeho hosťa Soni Norisovej

Koncert
75 min.
Premiéra 21. marec 2021
Premiéra 21. marec 2021
Veľká sála

V poradí štvrtý koncert zo série Malá nočná hudba patrí dvom výnimočným umelcom - sólistovi Divadla Nová scéna Lukášovi Pištovi, ktorý si ako hosťa koncertu pozval skvelú  a inšpiratívnu herečku a speváčku Soňu Norisovú.

Nespútanú energiu, esprit, hĺbku aj emócie ponúkne koncert, na ktorom odznejú skladby  z muzikálov Cyrano z predmestia, Pokrvní bratia, Hairspray, Kráska a zviera či Dreamgirls.
Vďaka moderátorom Dávidovi Hartlovi a Patrikovi Vyskočilovi a ich otázkam na telo, sa o Lukášovi Pištovi a Soni Norisovej dozviete veci, ktoré by ste nečakali.

„Som veľmi rád, že máme v divadle projekt komorných koncertov Malá nočná hudba, pretože prostredníctvom neho si každý z nás môže zaspievať skladby, ktoré sú jeho srdcu najbližšie a robia ho šťastným. Som vďačný za túto príležitosť a za talentovaných ľudí, ktorí sa na koncerte budú podieľať spolu so mnou. Pretože divadlo, koncert, film sú krásne aj preto, že ide o kolektívne diela,“ hovorí Lukáš Pišta.

Autorský tím

Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
a ich hostia

Videozáznam

Informácie k záznamu

Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.4 je z live streamu z 21. 3. 2021.

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555