MALÁ NOČNÁ HUDBA No.5

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.5

Profilový koncert Moniky Drgáňovej

Koncert
70 min.
Premiéra 25. apríl 2021
Premiéra 25. apríl 2021
Veľká sála

Piaty zo série online koncertov prinesie najobľúbenejšie muzikálové a popové skladby členky súboru Divadla Nová scéna Moniky Drgáňovej, ktorej spevácky talent mohli diváci spoznať nielen v muzikálových predstaveniach, ale aj v televíznej šou Hlas Česko Slovenska:

„Na tomto koncerte odznejú skladby z muzikálov Dreamgirls, Drakula, Hairspray, Bedári, Mačky či The Greatest Showman. Z popovej tvorby môžete počuť piesne od Whitney Houston, Celine Dion, alebo Tiny Turner. Na tento koncert sa nesmierne teším, pretože mojimi hostkami budú Mirka Gális Partlová a Lenka Machciníková. Pri výbere hostí som premýšľala srdcom, aby to znelo čo najlepšie, a preto na koncerte uvidíte aj našich kamarátov - kolegov Lukáša Pištu a Vladka Plevčíka v sprievode kapely pod vedením Ľubomíra Dolného. Teším sa na koncert, ktorý bude v kruhu priateľov a verím, že ním spríjemníme divákom nedeľný podvečer.“

Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil. Môžete sa tešiť na ich netradičné otázky, ktoré o našich umelcoch povedia viac, ako by ste čakali, aj na divácku súťaž.

Videozáznam

Informácie k záznamu

Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.5 je z live streamu z 25. 4. 2021.

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555