MALÁ NOČNÁ HUDBA No.5

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.5

Profilový koncert Moniky Drgáňovej

Koncert
70 min.

Piaty zo série online koncertov prinesie najobľúbenejšie muzikálové a popové skladby členky súboru Divadla Nová scéna Moniky Drgáňovej, ktorej spevácky talent mohli diváci spoznať nielen v muzikálových predstaveniach, ale aj v televíznej šou Hlas Česko Slovenska:

„Na tomto koncerte odznejú skladby z muzikálov Dreamgirls, Drakula, Hairspray, Bedári, Mačky či The Greatest Showman. Z popovej tvorby môžete počuť piesne od Whitney Houston, Celine Dion, alebo Tiny Turner. Na tento koncert sa nesmierne teším, pretože mojimi hostkami budú Mirka Gális Partlová a Lenka Machciníková. Pri výbere hostí som premýšľala srdcom, aby to znelo čo najlepšie, a preto na koncerte uvidíte aj našich kamarátov - kolegov Lukáša Pištu a Vladka Plevčíka v sprievode kapely pod vedením Ľubomíra Dolného. Teším sa na koncert, ktorý bude v kruhu priateľov a verím, že ním spríjemníme divákom nedeľný podvečer.“

Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil. Môžete sa tešiť na ich netradičné otázky, ktoré o našich umelcoch povedia viac, ako by ste čakali, aj na divácku súťaž.

Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
a ich hostia
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555