MALÁ NOČNÁ HUDBA No.7

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.7

Koncert sólistu Divadla Nová scéna Vladislava Plevčíka a jeho hostí

Koncert
90 min.
Premiéra 03. jún 2021
Premiéra 03. jún 2021
Veľká sála

V poradí siedmy koncert zo série Malá nočná hudba, na ktorom sa predstaví člen súboru divadla Vladislav Plevčík:

„Na mojom profilovom koncerte odznejú skladby, ktoré ma sprevádzajú životom a súčasne istým spôsobom mapujú aj vývoj hudby. Čiže to budú skladby nielen blízke mne, ale aj ľuďom na celom svete.  A preto to budú piesne autorov ako  The Beatles, Harry Stales, Radiohead, Elton John a zo slovenských Meky Žbirka. Práve jeho kultovú skladbu V slepých uličkách si zaspievame s mojou hlavnou hostkou Petrou Dubayovou. Odznejú aj skladby z muzikálov Bedári a Pomáda a aj moje vlastné, autorské skladby.
Teším sa na koncert, na spoluprácu s každým členom kapely a s každým, kto večer vystúpi. Týchto umelcov si nesmierne vážim a rád s nimi tvorím priamo na javisku.“

Moderátormi koncertu sú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil, ktorí majú pre hostí pripravené nečakané otázky a pre divákov súťaž o vstupenky.

Autorský tím

Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
a ich hostia

Videozáznam

Informácie k záznamu

Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.8 je s divákmi z divadla 3. 6. 2021.

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555