MALÁ NOČNÁ HUDBA No.9

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.9

Profilový koncert Tanečného súboru a sólistov Divadla Nová scéna

Koncert

Na záver sezóny sa Vám v sérii koncertov Malá nočná hudba predstaví Tanečný súbor Divadla Nová scéna.

Tanečný súbor tvorí desať skvelých a skúsených tanečníkov a tak si každý z divákov počas  ich vystúpení  príde na svoje. Uvidíte nielen ukážky choreografií z muzikálov, ktoré sú v repertoári divadla ako Mamma Mia, Cyrano z predmestia a IAGO, ale tanečníci vás vtiahnu aj do vlastnej tvorby, ktorá je originálna a žánrovo pestrá. Javisko sa vďaka ich kumštu roztancuje v atmosfére rytmiky, folklóru, swingu či modernej hudby. A to všetko v sprievode našich sólistov, ktorí sa divákom predstavili v priebehu predchádzajúcich koncertov Malá nočná hudba a kapely pod vedením Ľubomíra Dolného.

Moderátori:  Parik Vyskočil a Dávid Hartl

Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
a ich hostia
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555