MATA HARI

MATA HARI

Výnimočná Sisa Sklovska ako legendárna tanečnica, kurtizána a špiónka Mata Hari.

Muzikál
157 min. s prestávkou

Výnimočná Sisa  Sklovska ako legendárna Mata Hari.

Femme fatale, exotická tanečnica, luxusná kurtizána, romantická hrdinka, zvodkyňa, pravzor špiónky. To všetko bola tajomná Mata Hari, ktorej život bol plný vzostupov a pádov. Od svetiel rámp na svetových javiskách až na popravisko, kde skončil  jej búrlivý život.

V podaní výnimočnej speváckej osobnosti Sisy  Sklovskej sa pred vami odvinie príbeh osudovej ženy, ktorá víťazila i trpela, ženy, z ktorej sa stala legenda.

Silný príbeh, efektné hudobné spracovanie, pôsobivé tanečné scény  a spevácke kvality takej hviezdy akou je Sisa Sklovska ponúknu divákovi strhujúci zážitok.

Premiéra: 14. september 2013 v Divadle Nová scéna

Réžia: Martin Kákoš
Libreto: Martin Kákoš
Hudba a hudobné naštudovanie: Ľubomír Horňák
Texty piesní:     Marián Brezáni
Kostýmy:   Ľudmila Várossová
Scéna: Pavol Andraško
Choreografia: Mário Radačovský
Inšpícia:    Arika Gurková / Marcel Mondočko
Šepkárka: Darina Sečanská
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj e-mailom, s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), pričom je potrebné priložiť scan/fotku vstupeniek na refundáciu.

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555