NAŠE VIANOCE V DIVADLE NOVÁ SCÉNA

NAŠE VIANOCE V DIVADLE NOVÁ SCÉNA

Vianočný koncert sólistov divadla a ich hostí

Hudba - Koncert
90 min.

Naše Vianoce v Divadle Nová Scéna

Už tradične, šiesty rok, prinášame divákom Novej scény netradičný Vianočný koncert v podaní hviezd nášho divadla a ich hostí. 

Rok 2020 bol neľahký pre všetkých ľudí, kultúra a divadlo sa nedostali ku svojim divákom tak, ako by sme si to priali a práve týmto koncertom chceme splatiť umelecký dlh voči nim. Obsah programu budú preto tvoriť fragmenty z inscenácií súčasného repertoáru, ktorými chceme potešiť našich fanúšikov.
Preto sme sa rozhodli pomenovať tento večer "Naše Vianoce".

Diváci sa môžu tešiť na piesne z úspešných muzikálov nášho repertoáru ako Cyrano z predmestia, IAGO, Bedári, Turandot, Voda (a krv) nad vodou a exkluzívne uvedieme ukážky z pripravovaného autorského muzikálu Jánošík, ktorý bude mať premiéru v roku 2021. To všetko v sprievode  20-členného orchestra pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného a tanečnej skupiny.

Večerom vás budú sprevádzať Dávid Hartl a Patrik Vyskočil. 

Účinkujú:
Titusz Tóbisz, Ján Slezák, Natália Kóšová, Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Miroslava Gális Partlová, Dárius Koči, Vladislav Plevčík,  Romana Dang Van, Lukáš Pišta, Miroslava Drínová, Lenka Machciníková, Pavol Plevčík, Peter Makranský, Michal Candrák, Monika Drgáňová, Martina Dolná, Lukáš Pavlásek, Lucia Vráblicová


Dĺžka koncertu: 90 min. bez prestávky

Réžia: Patrik Vyskočil
Scenár: Dávid Hartl
Hudobné naštudovanie: Ľubomír Dolný
Scéna: Martin Novák
Svetelný dizajn: Ondrej Kaprálik
Projekcie: Majo Loj, Tomáš Majláth
Pohybová spolupráca: Martin Mikulášek, Ivana Antolová
Inšpícia: Marcel Mondočko

 

 
 

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj e-mailom, s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), pričom je potrebné priložiť scan/fotku vstupeniek na refundáciu.

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555