Rockové Vianoce v Divadle Nová scéna

Rockové Vianoce v Divadle Nová scéna

9. ročník tradične netradičného Vianočného koncertu

Koncert
Premiéra 21. december 2023
Premiéra 21. december 2023
Veľká sála

Príďte sa pred Vianocami odviazať do Divadla Nová scéna. 

Po fantastických diváckych reakciách na všetky Vianočné koncerty nášho divadla prinášame už 9. ročník tradične netradičných, tentoraz Rockových Vianoc!

Už teraz sa môžete tešiť na rockovú klasiku v podobe najväčších hitov legendárnych kapiel  Led Zeppelin, Beatles či Queen. Desaťročia boli na vrcholoch hitparád, tancovali na ne rockové babičky, ale milujú ich aj dnešní tínedžeri.

Do varu Vás dostanú skladby Freddieho Mercuryho, Johna Lennona, Eltona Johna, ktoré nikdy nezostarnú a vždy potešia celé generácie poslucháčov a divákov.

Najznámejšie rockové hity a geniálne gitarové sóla zaznejú v podaní skvelej kapely pod vedením Ľubomíra Dolného. Svoj rockový temperament a energiu vám dodajú spevácke hviezdy nášho divadla. O tradične vtipné a netradične rockové moderovanie sa, ako vždy, postará obľúbená dvojica Patrik Vyskočil a Dávid Hartl.

Príďte sa spolu s nami  do divadla odreagovať, zabaviť a odbúrať stres z predvianočného zhonu. Lebo ROCK je večný a Vianoce sa nebezpečne blížia.

Účinkujú: Dárius Koči, Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Vladislav Plevčík, Monika Drgáňová, Mirka Gális Partlová, Michal Candrák, Lenka Machciníková… a ďalší.

Autorský tím

Námet, koncept, libretoPatrik Vyskočil, Dávid Hartl
RéžiaPatrik Vyskočil
DramaturgiaDávid Hartl
Hudobné naštudovanieĽubomír Dolný
ZbormajsterIveta Weis Viskupová

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555