ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE V DIVADLE NOVÁ SCÉNA

ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE V DIVADLE NOVÁ SCÉNA

Koncert
80 min.
Premiéra 20. december 2022
Premiéra 20. december 2022
Veľká sála
Veľká sála

Divadlo Nová Scéna nadväzuje na svoju obľúbenú tradíciu vianočných koncertov úplne novou hudobno - tanečnou show, ktorá je určená pre celú rodinu. Všetky deti sa môžu tešiť na tie najväčšie hity zo známych rozprávok ako Frozen, Moana, Coco, Leví kráľ, Pocahontas a mnoho ďalších v slovenskom preklade.

To všetko v interpretácií sólistov DNS, v čarovných choreografiách tanečníkov DNS a za sprievodu živého orchestra pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného.

Od predošlých vianočných koncertov sa budú Rozprávkové Vianoce líšiť pridanou dejovou líniou, ktorá bude hudobné čísla spájať do jedného celku a ten vytvorí úplne nový rozprávkový hit s najznámejšími piesňami.

Večerom bude ako rozprávač sprevádzať Dávid Hartl.

Autorský tím

Réžia Patrik Vyskočil
Dramaturgia Dávid Hartl
Scenár Patrik Vyskočil, Dávid Hartl 
Choreografia Ivana Antolová
Kostýmy Ľudmila Várossová 
Hudobné naštudovanie Ľubomír Dolný 

 

Plagát

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555