SEX PRE POKROČILÝCH

SEX PRE POKROČILÝCH

Manželská komédia o nemanželských túžbach

Činohra
90 min.
Premiéra 12. február 2022
Premiéra 12. február 2022
Štúdio Olympia

Michele Rimlová

Alica a Miky žijú v spoločnom manželstve už vyše dvadsaťpäť rokov.
Deti im vyleteli z rodinného hniezda a oni sa ocitli v situácii, ktorú poznajú tisíce párov v ich veku: plamene lásky a vášne oslabli, oheň ich vzájomného súžitia vyhasol.

Alica sa s týmto stavom nechce zmieriť, a preto prinúti Mikyho objednať na víkend luxusný hotelový apartmán a sama si kúpi príručku „Sex pre pokročilých“. Pomocou nej sa snaží nájsť zmysel a novú náplň ich partnerského vzťahu. Stratenú cestu k sebe samým.
Znovuobjavovanie vlastných túžob a protikladné životné očakávania manželov sú zdrojom konfliktov, hádok, ale aj množstva komických situácií.

Pozývame Vás na herecký koncert dvoch protagonistov umeleckého súboru nášho divadla. Na predstavenie, v ktorom sa možno aj sami spoznáte. Nájdete v ňom vlastný život. Podobné dilemy a situácie, ktoré vo vzťahoch prežívate a odpovede na otázky, ktoré si sami kladiete.
A po jeho zhliadnutí si možno poviete, že názov hry, ktorý na prvý pohľad môže pôsobiť pikantne, v skutočnosti ponúka viac, než  ste očakávali.

Predstavenie je určené pre divákov od 15 rokov.

Premiéra: 12. február 2022 – Štúdio Olympia, Divadlo Nová scéna

» predstavenie vhodné pre divákov od 15 rokov 
» inscenácia obsahuje expresívne výrazy

Obsadenie

Osoby a obsadenie

Autorský tím

Autorka Michele Rimlová
Preklad Alexandra Ruppeldtová
Réžia, výber hudby Michael Vyskočáni 
Dramaturgia Svetozár Sprušanský
Scéna a kostýmy Laura Štorcelová
predstavenie vedie Kristián Mokrý
text sleduje Katarína Čillíková
Fotograf predstavenia Robert Tappert
Fotograf vizuálu Jozef Barinka

 

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555