V PONDELOK NEHRÁME alebo DVERE ZA OPONU

V PONDELOK NEHRÁME alebo DVERE ZA OPONU

Rozhovory o slávnych inscenáciách s tvorcami a hercami Divadla Nová scéna

Iné
60 min.

Dosky, ktoré znamenajú svet, už na Novej scéne predstavili nejeden fascinujúci príbeh o láske, pomste či o živote. Od čias jej vzniku až po súčasnosť sa chodbami Novej scény prehnali desiatky divadelných legiend a svetových talentov, ktoré dnes už pozná  každý.

Pozrite sa s nami na ich spomienky, osudy, na nich samotných a nechajte sa uniesť, pre zmenu, aj ich príbehmi. Preneste sa s nami cez dvere za oponu a presvedčte sa sami o tom, že divadlo je mocné.
V pondelok síce nehráme, ale za to sa môžeme porozprávať, pospomínať a pripomenúť si časy dávno i nedávno minulé s legendami, čo prežili život v žiare reflektorov. Vychutnajte si Divadlo Nová Scéna vo svetle, v akom ste ho ešte nevideli.

Ako prvý Vám predstavíme kultový rozprávkový muzikál MRÁZIK.
Kto by odolal čaru predstavy zasneženej krajiny, rozprávkového deduška, éterickej Nastenky, očarujúceho Ivana, nesympatickej Marfy a baby Jagy v domčeku na stačej nôžke? Rozprávať sa budeme nie len o Mrázikovi, s Mrázikom, ale aj s inými postavami tejto rozprávky. A určite Vám aj zaspievame.

V pondelok nehráme, tak sa príďte porozprávať a zaspomínať aj vy.

Sériou večerných rozhovorov Vás bude sprevádzať Lucia Vráblicová

ÚČINKUJÚ: Ivan Letko, Karin Olasová, Přemysl Boublík a Lucia Vráblicová

 

NÁMET A SCENÁR:    Lucia Vráblicová, Adam Halák
RÉŽIA:  Adam Halák
ASISTENT RÉŽIE: Lucia Vráblicová
ZVUK: Tomáš Laco
SCÉNA:       Martin Novák
KAMERA:   Tomáš Majláth, Jozef Antálek

 

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj e-mailom, s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), pričom je potrebné priložiť scan/fotku vstupeniek na refundáciu.

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555