VEĽKÁ VIANOČNÁ HUDBA

VEĽKÁ VIANOČNÁ HUDBA

Výber toho najlepšieho z profilových koncertov našich umelcov s orchestrálnym sprievodom

Hudba - Koncert
0 min.

VEĽKÁ VIANOČNÁ HUDBA

Dámy a páni, aj tento rok oslávime Vianoce v Divadle Nová scéna!

Počas série deviatich komorných koncertov s názvom Malá nočná hudba sme minulú sezónu online aj naživo vtipným a neformálnym spôsobom priblížili umelecký aj osobný život sólistov Divadla Nová scéna, ich hostí i nášho tanečného súboru. Každý koncert bol výnimočný, obsahovo zosobňoval daného sólistu a bol predovšetkým zábavný.

Po vrelých a veľmi pozitívnych diváckych reakciách sme si pre vás hudobne pripravili to najlepšie z každej epizódy. Piesne sme prearanžovali pre orchester, ktorý nás bude sprevádzať – aj preto sme vyrástli z Malej na Veľkú Via - nočnú hudbu. A neformálnym spôsobom budeme po sebe pomyselne hádzať snehové gule rôznych výziev, vianočných rozhovorov a súťaží.

Účinkujú sólisti a tanečný súbor Divadla Nová scéna, ich hostia v sprievode orchestra pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného.

Hudobno-zábavným vianočným večerom vás moderátorsky prevedú herci Dávid Hartl a Patrik Vyskočil.

réžia Patrik vyskočil
dramaturgia Dávid Hartl
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555