VYHADZOVAČI

VYHADZOVAČI

Činohra
90 min.
Premiéra 07. november 2013
Premiéra 07. november 2013

John Godber

Prostredníctvom štyroch vyhadzovačov máme postupne dočinenia so skupinou živočíšnych mladíkov, ktorí tu míňajú celotýždňové vreckové na lacné pivo a mastný fast food s ich uchichotanými dievčenskými náprotivkami, čo sa napokon vždy opijú a zle skončia v zúfalej honbe za zábavou.

V rýchlom tempe sa s virtuóznou ľahkosťou pohybujú z jednej provokatívnej akcie – a zároveň zo stvárnenia jednej postavy – do ďalšej, až napokon vytvoria portrét generácie odsúdenej na neutešenú súčasnosť a ešte neutešenejšiu budúcnosť.

Autorský tím

Réžia Štefan Kožka
Preklad Danica Haláková
Dramaturgia Miloš Ruppeldt
Choreografia Ladislav Cmorej
Hudobné naštudovanie Ľubomír Dolný
Scéna a kostýmy Miloš Pietor

 

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555