DIVADLO NOVÁ SCÉNA 75

DIVADLO NOVÁ SCÉNA 75

Galakoncert k 75. výročiu vzniku divadla

Koncert
120 min.
Premiéra 20. november 2021
Premiéra 20. november 2021
Veľká sála

Najvýraznejší hudobný večer sezóny 2021/2022 v sprievode dvadsaťpäť členného orchestra!

Pri príležitosti 75. výročia založenia Divadla Nová Scéna si zaspomíname na to najlepšie, na crème de la crème z existencie nášho divadla. Prostredníctvom zahraničných, domácich ale aj autorských titulov ako My Fair Lady, West Side Story, Bedári, Rómeo a Júlia, Mačky, František z Assisi, Rasputin, Rebelové, Pokrvní bratia a mnohých ďalších preletíme históriou, spájaním a oddeľovaním umeleckých telies v našom divadle od jeho vzniku až po súčasnosť.
Priblížime nevyhnutnosť a dôležitosť réžie, scénografie, hudby, tanca a spevu, spätých s našim divadlom, oprášime najemblematickejšie a najlegendárnejšie kostýmy.
To všetko v podaní sólistov Divadla Nová scéna a hostí  - Titusza Tóbisza, Martina Hudeca a Alžbety Bartošovej. 

Veľkolepým koncertom vás prevedú Patrik Vyskočil a Dávid Hartl.

Autorský tím

réžia Patrik Vyskočil
dramaturgia Dávid Hartl

Plagát

© 2023 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555