Vstupenky

Zakúpením vstupenky, jej držiteľ súhlasí so Všeobecnými obchodnými podmienkami Divadla Nová scéna.


Vstupenky je možné aj rezervovať, telefonicky v pokladnici divadla na tel. čísle 02/204 88 500, osobne v pokladnici a na oddelení predaja DNS, Kollárovo nám. 20, prostredníctvom zmluvných predajcov. 

Rezervácia vstupeniek do dňa predstavenia nie je možná a je platná 3 pracovné dni. Po uplynutí tejto doby, budú vstupenky systémom automaticky uvoľnené do predaja.

Rezervácie, ktoré obdržíme na mail rezervacie@novascena.sk vybavujeme v pracovných dňoch PON - PIA v čase 8.00 - 14.00 hod. Rezervácie, ktoré obdržíme po pracovnej dobe, budú vybavené v nasledujúcom pracovnom dni.

Vstupenky NIE JE možné vrátiť do predaja ani vymeniť v zmysle VOP. Zmena predstavenia je vyhradená.


POKLADNICA

Pondelok - Piatok:
11:00 - 14:00 | 15:00 - 19:00 
Sobota - Nedeľa:
1 hodinu pred predstavením


Február otvorené len v tieto dni

Tel.číslo: +421 2 204 88 500
Mobil: +421 915 950 937
E-mail: rezervacie@novascena.sk

 

Často kladené otázky

 

Áno. Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

Keď si na našej webovej stránke zakliknete určité predstavenie, dole pod popisom predstavenia budete môcť vidieť popis pre akú vekovú kategóriu je predstavenie vhodné.

Ak nedôjde k zrušeniu predstavenia, zakúpené vstupenky nie je možné stornovať, zamieňať ani žiadať za zakúpené vstupenky akúkoľvek inú náhradu, alebo zľavu.

Napíšte nám číslo Vašej objednávky na e-mailovú adresu rezervacie@novascena.sk a my Vám pošleme nové vstupenky.

Zakúpené vstupenky nie je možné stornovať, zamieňať ani žiadať za zakúpené vstupenky akúkoľvek inú náhradu, alebo zľavu.

V prípade, že sa majiteľ zľavnenej vstupenky nebude vedieť verifikovať preukazom/dokladom, vstup na predstavenie mu bude povolený výlučne po doplatení plnej sumy za vstupenku v pokladnici divadla.

Žiadosť o vrátenie vstupného je potrebné podať najneskôr do 24 mesiacov od zrušenia podujatia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.

Divadlo Nová scéna vyhradzuje právo na refundáciu financií za vstupenky na zrušené podujatia – do 12 mesiacov od dňa doručenia žiadosti.

Platbu za rezerváciu bude možné zopakovať do 30 minút od Vášho posledného neúspešného pokusu.

Prosíme Vás, aby ste si najskôr skontrolovali všetky priečinky doručenej pošty (spam, nevyžiadanú poštu, reklamu...). Taktiež chyba mohla nastať v plnej e-mailovej schránke. Po uvolnení by Vám mal systém automaticky vstupenky poslať ešte raz. Taktieiž si skontrolujte, či ste omylom nezadali nesprávnu e-mailovú adresu. V takomto prípade nám zašlite číslo Vašej vstupenky na adresu rezervacie@novascena.sk a my Vám vstupenky opätovne zašleme.

Som registrovaný užívateľ - po prihlásení do svojho konta si viete v sekcii MOJE OBJEDNÁVKY stiahnuť vstupenky.

Ak by sa Vám problém objednávky nepodarilo vyriešiť, napíšte nám na adresu rezervacie@novascena.sk a my Vašu objednávku skontrolujeme.

Ak ešte platba nebola zrealizovaná (banka má technickú odstávku a pod.) a Vami zvolené sedadlá sú ešte obsadené, prosím zopakujte nákup neskôr. Vami obsadené miesta budú uvoľnené do predaja do 30 minút od Vášho neúspešného pokusu o nákup.

→ Vstupenky nemám rezervované - v prípade, že dané vstupenky nemáte rezervované a o predstavenie je veľký záujem a očakáva sa skoré vypredanie predstavenia, odporúčame Vám nečakať a zakúpiť si iné miesta.

→ Vstupenky mám rezervované - v prípade, že dané vstupenky máte rezervované, zopakujte prosím platbu po uplynutí 30 minút.

Ak v e-mailovej správe, ktorú ste obdržali spolu so vstupenkami, nie je uvedené inak, tak vstupenky nie je potrebné vytlačiť. Postačí, ak sa pri vstupe do sály preukážete mobilným telefónom so stiahnutými vstupenkami s čitateľným čiarovým kódom.

Napíšte nám číslo Vašej objednávky na e-mailovú adresu rezervacie@novascena.sk a my Vaše lístky stornujeme a následne vystavíme nové. Lístky si po dohode budete môcť vyzdvihnúť v pokladni, alebo Vám ich pošleme na Vašu e-mailovú adresu.

Stačí ak nám číslo Vašej objednávky a správny e-mail napíšete na adresu rezervacie@novascena.sk.

Rezervácia vykonaná osobne alebo telefonicky je platná 3 pracovné dni odo dňa jej uskutočnenia, pokiaľ nie je dohodnuté inak .

Rezervácia vstupenky do dňa predstavenia nie je možná. Rezervácia vstupeniek ku dňu podujatia je možná výlučne pre držiteľov preukazu ZŤP a ZŤPS.

Ak nedôjde k zrušeniu predstavenia, zakúpené vstupenky nie je možné stornovať, zamieňať ani žiadať za zakúpené vstupenky akúkoľvek inú náhradu, alebo zľavu.

 

Vstupenky zakúpené v pokladnici  je potrebné odovzdať v pokladnici divadla najneskôr do 24 mesiacov od termínu plánovaného podujatia. Finančné prostriedky Vám následne vrátime v plnej výške v hotovosti.

Finančné prostriedky Vám vrátime na základe Vami vyplneného formuláru https://www.novascena.sk/vratenie-prostriedkov

Vstupenky zakúpené online cez portál DNS budú automaticky stornované a finančné prostriedky refundované do Online peňaženky.

Prihláste sa do svojho konta na www.novascena.sk a sumu uvidíte v sekcií MOJA PEŇAŽENKA, kedykoľvek ju môžete využiť na ďalší online nákup vstupeniek, resp. požiadať o jej prevod späť na Váš účet.

Nie. Po zaplatení vstupeniek už nie je možné vystavovať faktúru. V prípade záujmu o faktúru je potrebné sa vopred dohodnúť cez obchodné oddelenie divadla a informovať sa ohľadom možnosti úhrady na faktúru.

Ak ešte platba nebola zrealizovaná (napr. ste zrušili nákup pred platbou a pod.) a Vami zvolené sedadlá sú ešte obsadené, prosím zopakujte nákup neskôr. Vami obsadené miesta budú uvoľnené do predaja do 30 minút od Vášho neúspešného pokusu o nákup.

vstupenky nemám rezervované. V prípade, že dané vstupenky nemáte rezervované a o predstavenie je veľký záujem a očakáva sa skoré vypredanie predstavenia, odporúčame Vám nečakať a zakúpiť si iné miesta.

Vstupenky mám rezervované. V prípade, že dané vstupenky máte rezervované, zopakujte prosím platbu po uplynutí 30 minút.

Spracovanie platby trvá približne 20 minút. Za tento čas musí banka platbu overiť, spracovať a zaslať nám potvrdenie o zrealizovanej platbe. Vo Vašom prípade však banka platbu nezrealizovala v tomto limite. Preto boli Vami obsadené miesta uvoľnené do ďalšieho predaja a nákup vstupeniek je potrebné zopakovať.

Vrátenie finančných prostriedkov - v prípade, že Vám boli finančné prostriedky stiahnuté z Vášho bankového účtu a vstupenky Vám neprišli, napíšte nám na adresu rezervacie@novascena.sk a my Vašu objednávku skontrolujeme.

Vstupenky nemám rezervované - v prípade, že dané vstupenky nemáte rezervované a o predstavenie je veľký záujem a očakáva sa skoré vypredanie predstavenia, odporúčame Vám zakúpiť si iné miesta.

Vstupenky mám rezervované - v prípade, že dané vstupenky máte rezervované, zopakujte prosím platbu po uplynutí 30 minút.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a nepríjemnosti, avšak správanie bánk a ich prípadné technické odstávky nevieme ovplyvniť.

Hromadnú objednávku je možné dohodnúť cez obchodné oddelenie. Kontakt:

 

→ Jarmila Stodolová, jarmila.stodolova@novascena.sk, +421 2 204 88 515, +421 905 801 626

→ Ľuba Barysz, luba.barysz@novascena.sk, +421 2 204 88 530, +421 905 801 844


HROMADNÁ OBJEDNÁVKA VSTUPENIEK NA PREDSTAVENIE

V prípade ak chcete zakúpiť online na jeden termín predstavenia viac ako 10 vstupeniek, využite online formulár na hromadnú objednávku alebo kontaktujte obchodné oddelenie.


CENNÍK PREDSTAVENÍ NA SEZÓNU 2022/2023

Predstavenie    
Veľká sála Prízemie Balkón
The Bodyguard 39,00 € 32,00 €
Jánošík 33,00 € 25,00 €
Voda (a krv) nad Vodou 39,00 € 32,00 €
Turandot 33,00 € 28,00 €
Bedári 43,00 € 33,00 €
Mamma Mia! 33,00 € 28,00 €
Cyrano z predmestia 27,00 € 22,00 €
Aj muži majú svoje dni 18,00 € 13,00 €
Šľahačková princezná 14,00 € 14,00 €
Bajaja 6,00€ x
Ak veríš zázrakom 32,00 € 25,00 €
Štúdio Olympia    
Sex pre pokročilých 15,00 € x
Výstup 15,00 € x
Tisícdeväťsto 9,00 € x
Škrupinka 15,00 € x
Nová scénička 7,00 € x
Domov, kde je ten tvoj? 7,00 € x
Nepovinne po víne 12,00 € x
Hra pre dvoch 12,00 € x

 

Organizované doobedné predstavenie, školy
   
Veľká sála Prízemie Balkón
Cyrano z predmestia 11,00 € 11,00 €
Punk Rock 8,00 € 6,00 €
Šľahačková princezná 10,00 € 10,00 €
Bajaja 6,00 € x
Štúdio Olympia    
Nová scénička 7,00 € x
Domov, kde je ten tvoj? 7,00 € x
Kozliatka a vlk 6,00 € x
Nepovinne po víne 8,00 € x
STU Kotolňa
Elektrický anjel 8,00 €

 

 

ZĽAVY CIEN VSTUPENIEK PRE NÁVŠTEVNÍKOV - podmienky uplatnenia


Zľavy platia na všetky domáce repertoárové tituly Divadla Nová scéna okrem:

  • predstavení v Štúdiu Olympia
  • doobedňajších predstavení
  • generálok, predpremiér, premiér, derniér, Silvestrovských predstavení
  • predstavení Bajaja, Šľahačková princezná, Kozliatka a vlk príp. iných detských predstavení
  • hosťujúcich predstavení, koncertov
  • a predstavení vyhradených usporiadateľom/divadlom

Zľavy je možné uplatniť  v pokladnici Divadla Nová scéna, aj pri kúpe ONLINE na www.novascena.sk.
Pri vstupe na predstavenie je nutné sa preukázať oprávnením na zľavu. 1 doklad sa vzťahuje len na 1 zľavnenú vstupenku. V prípade, že sa majiteľ zľavnenej vstupenky nebude vedieť verifikovať preukazom/dokladom, vstup na predstavenie mu bude povolený výlučne po doplatení plnej sumy za vstupenku v pokladnici divadla. Zľavnené vstupenky sú NEPRENOSNÉ.

 

Šeciálne zľavnené vstupenky

MLADÁ VSTUPENKA

Divadlo Nová scéna sa snaží podporovať záujem mladých ľudí o divadelné predstavenia aj formou ako je MLADÁ VSTUPENKA. Táto špeciálna zľava platí pre mladých divákov do 18 rokov, len na vybrané predstavenia a termíny.

Ako si MLADÚ VSTUPENKU uplatníte?
Zakúpte si aspoň 2 vstupenky na určené predstavenie a termín, jedna vstupenka musí byť za plnú cenu a k druhej vstupenke si z ponuky zliav vyberte MLADÁ VSTUPENKA, následne sa cena tejto vstupenky prepočíta na sumu 0€.

Aktuálne predstavenia a termíny na ktoré platí MLADÁ VSTUPENKA nájdete vždy v aktualitách.

 

DETSKÁ VSTUPENKA

Pre deti na vstupenky pre deti do 15 rokov platí 50% zľava na predstavenie AK VERÍŠ ZÁZRAKOM. Pri kúpe vstupeniek pre deti si v košíku z ponuky zliav vyberiete DETSKÁ VSTUPENKA následne sa cena vstupenky prepočíta na 50%.

 

DRUHY ZLIAV


1. Zľava pre dôchodcov vo výške 30%

Dôchodkový vek je stanovený od 62 rokov.
Zľavy je možné uplatniť  v pokladnici Divadla Nová scéna, aj pri kúpe ONLINE na www.novascena.sk.
Pri vstupe na predstavenie je nutné sa preukázať oprávnením na zľavu. 1 doklad sa vzťahuje len na 1 zľavnenú vstupenku. V prípade, že sa majiteľ zľavnenej vstupenky nebude vedieť verifikovať preukazom/dokladom, vstup na predstavenie mu bude povolený výlučne po doplatení plnej sumy za vstupenku v pokladnici divadla. Zľavnené vstupenky sú NEPRENOSNÉ.

 

2. ZŤP a ZŤPS majú nárok na zľavu 40%

Zľavy je možné uplatniť  v pokladnici Divadla Nová scéna, aj pri kúpe ONLINE na www.novascena.sk.
Pri vstupe na predstavenie je nutné sa preukázať oprávnením na zľavu. 1 doklad sa vzťahuje len na 1 zľavnenú vstupenku. V prípade, že sa majiteľ zľavnenej vstupenky nebude vedieť verifikovať preukazom/dokladom, vstup na predstavenie mu bude povolený výlučne po doplatení plnej sumy za vstupenku v pokladnici divadla. Zľavnené vstupenky sú NEPRENOSNÉ.

ZŤPS a doprovod majú nárok na zľavu 40%

Vozičkári majú vstup zdarma a doprovod má nárok na zľavu 40%. Vstupenky pre vozíčkara si môžete rezervovať telefonicky na  02/204 88 500 alebo mailom na rezervacie@novascena.sk. Pri rezervácii je nutné uviesť, že ste držiteľom preukazu ZŤP/ZŤPS - imobilný.

Priestory Štúdia Olympia nie sú bohužiaľ prístupné pre vozíčkarov.

 

3. Študentské zľavy ITIC, ISIC a EURO 26 vo výške 30%

Držitelia karty ITIC, ISIC a EURO 26 majú nárok na zľavu 30% a na vyhradené miesta: HĽADISKO BALKÓN
Zľavy je možné uplatniť  v pokladnici Divadla Nová scéna, aj pri kúpe ONLINE na www.novascena.sk.
Pri vstupe na predstavenie je nutné sa preukázať oprávnením na zľavu. 1 doklad sa vzťahuje len na 1 zľavnenú vstupenku. V prípade, že sa majiteľ zľavnenej vstupenky nebude vedieť verifikovať preukazom/dokladom, vstup na predstavenie mu bude povolený výlučne po doplatení plnej sumy za vstupenku v pokladnici divadla. Zľavnené vstupenky sú NEPRENOSNÉ.

 

AKCEPTUJEME PLATBU POUKÁŽKAMI SPOLOČNOSTÍ


Edenred Slovakia s.r.o. - darčekové poukážky DARČEK a SLUŽBY

Doxx plus - darčekové poukážky

UP Slovensko - darčekový kupón CADHOC a relaxačný kupón CADHOC RELAX

 

KONTAKTY NA OBCHODNÉ ODDELENIE

Michal Turský

projektový a obchodný riaditeľ

Katarína Znášiková

správa predajného systému

Jarmila Stodolová

vstupenky, rezervácie, hromadné objednávky, školy

Ľuba Barysz

vstupenky, rezervácie, hromadné objednávky, školy

POKLADNICA

vstupenky, rezervácie

Barbora Poliaková

vedúca uvádzačiek