Malá nočná hudba

Malá nočná hudba

LIVE koncerty sólistov Divadla Nová scéna a ich hostí

Hudba - Koncert
90 min.

Malá nočná hudba No.9  -  20. 6. 2021

V poslednom koncerte sezóny 2020/2021 sa Vám predstaví Tanečný súbor Divadla Nová scéna.Tanečný súbor tvorí desať skvelých a skúsených tanečníkov a tak si každý z divákov počas ich vystúpení príde na svoje. Uvidíte nielen ukážky choreografií z muzikálov, ktoré sú v repertoári divadla ako Mamma Mia, Cyrano z predmestia a IAGO, ale tanečníci vás vtiahnu aj do vlastnej tvorby, ktorá je originálna a žánrovo pestrá. Javisko sa vďaka ich kumštu roztancuje v atmosfére rytmiky, folklóru, swingu či modernej hudby. A to všetko v sprievode našich sólistov, ktorí sa divákom predstavili v priebehu predchádzajúcich koncertov Malá nočná hudba a kapely pod vedením Ľubomíra Dolného.
Tanečný súbor: Ivana Antolová, Zuzana Krausová, Zuzana Náprstková, Marta Nitranová, Adriana Pinková, Jozef Antálek, Ján Blaháč, Martin Mikulášek, Patrik Ščasnovič , Lukáš Vargic; Účinkujúci: Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Miroslava Gális Partlová, Lenka Machciníková, Dárius Koči, Monika Drgáňová, Michal Candrák, Lukáš Pišta Kapela: Ľubomír Dolný, Peter Zajaček, Ján Lau, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Andrej Záhorec

Záznam koncertu No.9

 

Malá nočná hudba No.8  -  15. 6. 2021

V poradí ôsmy koncert zo série Malá nočná hudba patril sólistovi nášho divadla Patrikovi Vyskočilovi, ktorý si ako hosťa pozval Jána Slezáka a ďalších umelcov.
"Hudobná dramaturgia môjho koncertu bude  zložená z troch častí. Hudobné inšpirácie z mladosti - Freddie Mercury, Phil Collins, Joe Cocker, Elton John. Potom inšpirácia ľuďmi s ktorými pracujem a tvorím - teším sa na  duetá s Jankom Slezákom, Mirkou Partlovou, Dáriusom Kočim, Monikou Drgáňovou a ďalšími ...a chýbať nebudú divadelné inšpirácie - piesne z muzikálov, v ktorých účinkujem, účinkoval som alebo by som chcel v budúcnosti účinkovať.  Diváci sa môžu tešiť na piesne ako Who wants to live forever od skupiny Queen, Can you feel the love tonight od Eltona Johna v špeciálnej úprave pre 4 členný boyband, alebo megamix z piesní, ktoré zazneli v najznámejších slovenských hit - muzikáloch. A vzdám hold jednému z najnadanejších Slovenských spevákov svojej doby... "
Účinkujúci: Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Ján Slezák, Miroslava Gális Partlová, Dárius Koči, Monika Drgáňová, Lukáš Pišta, Michaela Trokanová, Michal Candrák, Vladislav Plevčík, Kapela: Ľubomír Dolný, Peter Zajaček, Ján Lau, Matúš Ferko, Vladislav Plevčík, Marek Mečiar

Záznam koncertu No.8

 

Malá nočná hudba No.7  -  3. 6. 2021

Siedmy koncert patril Vladislavovi Plevčíkovi: „Na mojom profilovom koncerte odznejú skladby, ktoré ma sprevádzajú životom a súčasne istým spôsobom mapujú aj vývoj hudby. Čiže to budú skladby nielen blízke mne, ale aj ľuďom na celom svete.  A preto to budú piesne autorov ako  The Beatles, Harry Stales, Radiohead, Elton John a zo slovenských Meky Žbirka. Práve jeho kultovú skladbu V slepých uličkách si zaspievame s mojou hlavnou hostkou Petrou Dubayovou. Odznejú aj skladby z muzikálov BedáriPomáda a aj moje vlastné, autorské skladby. Teším sa na koncert, na spoluprácu s každým členom kapely a s každým, kto večer vystúpi. Týchto umelcov si nesmierne vážim a rád s nimi tvorím priamo na javisku.“
Účinkujú: Vladislav Plevčík, Dávid Hartl, Patrik Vyskočil, Petra Dubayová, Michaela Trokanová, Michal Candrák, Kapela: Ľubomír Dolný, Peter Zajaček, Ján Lau, Matúš Ferko, Marek Mečiar

Záznam koncertu No.7

 

Malá nočná hudba No.6  -  23. 5. 2021

V poradí šiesty koncert prinesol obľúbené skladby sólistky súboru Lenky Machciníkovej, ktorá si ako hosťa pozvala Silent Trio. Repertoár konceru je pestrý, zložený z muzikálových skladieb - Bedári, Aida, Moana, Rómeo a Júlia, skladieb od takých speváckych div ako sú Mariah Carey a Celin Dion, The point Sisters. So skupinou Silent Trio, skladby Shallow, Million reasons, Time after Time, Je laim a mourir.
Účinkujú: L. Machciníková, M. Kovalčík, R. Brúder, J.Gorel, M. Gális Partlová, M. Drgáňová, L. Pišta, Kapela: Ľubomír Dolný, Matúš Ferko, Ján Lau, Peter Zajaček, Denis Padáč.

Záznam koncertu No.6

 

Malá nočná hudba No.5  -  25. 4. 2021

Piaty zo série online koncertov prinesol najobľúbenejšie muzikálové a popové skladby členky súboru Divadla Nová scéna Moniky Drgáňovej, ktorej spevácky talent mohli diváci spoznať nielen v muzikálových predstaveniach, ale aj v televíznej šou Hlas Česko Slovenska.
Účinkujú: Monika Drgáňová, Mirka Gális Partlová, Lenka Machciníková, Lukáš Pišta, Vladislav Plevčík, Dávid Hartl, Patrik Vyskočil, Kapela: Ľubomír Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček

Záznam koncertu No.5

 

Malá nočná hudba No.4  -  21. 3. 2021

V poradí štvrtý koncert zo série Malá nočná hudba patril dvom výnimočným umelcom - sólistovi Divadla Nová scéna Lukášovi Pištovi, ktorý si ako hosťa koncertu pozval skvelú  a inšpiratívnu herečku a speváčku Soňu Norisovú. Nespútanú energiu, esprit, hĺbku aj emócie ponúkne koncert, na ktorom odznejú skladby  z muzikálov Cyrano z predmestia, Pokrvní bratia, Hairspray, Kráska a zviera či Dreamgirls. Účinkujú: Lukáš Pišta, Soňa Norisová, Dávid Hartl, Patrik Vyskočil, Vladko Plevčík
Kapela: 
Ľubo Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček

Záznam koncertu No.4

 

Malá nočná hudba No.3  -  29. 11. 2020

Profilový koncert najmladšieho sólistu Divadla Nová scéna, Michala Candráka, jeho hostí - Viktor Vincze, Vladislav Plevčík, Michaela Trokanová a Ján Cibula, ktorí hviezdia v rôznych umeleckých projektoch. Moderátori: Patrik Vyskočil a Dávid Hartl.
Kapela:  Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček, Ján Cibula

Záznam koncertu No.3

 

Malá nočná hudba No.2  -  14. 11. 2020

Najobľúbenejšie skladby Mirky Gális Partlovej rôznych žánrov - pop, muzikál, šansón, klasika. Hosťom Mirky Gális Partlovej bude jej dlhoročný obľúbený herecký kolega a priateľ Ján Slezák.
Účinkovali: Mirka Gális Partlová, Ján Slezák, Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
Kapela: Martin Šenc, Tamas Belicza, Ján Slezák, Ján Lau

Záznam koncertu No.2

 

Malá nočná hudba No.1  -  31. 10. 2020

Jedinečný ONLINE KONCERT MALÁ NOČNÁ HUDBA v podaní hviezd Divadla Nová scéna priamo vo Vašej obývačke! Prvý zo série online koncertov, ktoré odhalia o našich interpretoch viac, ako by ste čakali.
Vtipné, uvoľnené a neformálne online stretnutie plné zábavy a živej hudby, ktoré moderujú Dávid Hartl a Patrik Vyskočil.
Účinkovali: Patrik Vyskočil, Dávid Hartl, Mirka Gális Partlová, Dárius Koči, Lukáš Pišta, Vladislav Plevčík, Michal Candrák, Lenka Machciníková, Pavol Plevčík, Monika Drgáňová, Petra Dubayová a.h. Kapela: Ľubomír Dolný, Matúš Ferko, Martin Kapusník, Ján Lau, Peter Zajaček

Záznam koncertu No.1
Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
a ich hostia

 

© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555