Hráme pre všetkých

Divadlo bez obmedzení.

Milí diváci,

S účinnosťou od 14. marca 2022 sa rušia vyhlášky, ktoré upravujú pravidlá pre organizáciu hromadných podujatí.

Znamená to, že divadelné predstavenia fungujú v režime základ a od 14. marca bez kapacitných obmedzení alebo obmedzení otváracích hodín.

Povinnosť nosiť respirátor na hromadných podujatiach zostáva naďalej zachovaná.

V prípade, že bude predstavenie zrušené, peniaze za stornované vstupenky Vám budú ihneď po zrušení prevedené do vašej online peňaženky, odkiaľ ich môžete využiť na ďalší nákup resp. previesť si ich na svoj účet.
 
Čo so vstupenkami zo zrušených predstavení?

Vstupenky na zrušené predstavenie boli automaticky stornované, ak ste ich zakúpili:

1. ONLINE ako PRIHLÁSENÝ/REGISTROVANÝ užívateľ cez Váš účet na www.novascena.sk, storno vstupeniek a vrátenie peňazí prebehlo v nasledujúcich krokoch:

  • vstupenky budú v systéme automaticky stornované a plná suma za vstupenky zo zrušeného predstavenia prevedená do VAŠEJ ONLINE PEŇAŽENKY
  • prihláste sa do svojho konta na www.novascena.sk a sumu uvidíte v sekcii MOJA PEŇAŽENKA, kedykoľvek ju môžete využiť na ďalší online nákup vstupeniek, resp. požiadať o jej prevod na Váš účet.

2. ONLINE  ako JEDNORAZOVÝ NÁKUP na www.novascena.sk, storno vstupeniek a vrátenie peňazí prebehlo v nasledujúcich krokoch:

  • na webovej stránke divadla www.novascena.sk sme Vás zaregistrovali a vytvorili Váš osobný účet
  • do Vášho osobného účtu sme previedli plnú sumu za vstupenky zo zrušeného predstavenia, o čom Vás informujeme ďalším e-mailom, cez ktorý sa následne môžete  do svojho účtu prihlásiť
  • sumu uvidíte v sekcii MOJA PEŇAŽENKA a  kedykoľvek ju môžete využiť na ďalší online nákup vstupeniek, resp. požiadať o jej prevod späť na Váš účet.

3. v POKLADNICI Divadla Nová scéna môžete ich:

  • vrátiť v pokladnici divadla, kde Vám za originál vstupenku vrátime hotovosť. Nárok na vrátenie vstupného zaniká po 2 rokov od termínu zrušeného predstavenia.
  • vymeniť v pokladnici divadla, na iný termín alebo iné predstavenie (cenový rozdiel medzi pôvodnými/novými vstupenkami bude vrátený resp. doplatený). Vstupenky odporúčame vymeniť do 30 kalendárnych dní od termínu zrušeného predstavenia.
  • vrátiť online, cez link TU


4. na FAKTÚRU:

  • bude Vás kontaktovať obchodné oddelenie.
 

V prípade nejasností kontaktuje obchodné oddelenie, pondelok - piatok v čase od 8.00 - 16.00 hod.:

Katarína Znášiková
e-mail: katarina.znasikova@novascena.sk
Tel: +421 2 204 88 555

mobil: +421 915 980 209

Jarmila Stodolová
E-mail:
jarmila.stodolova@novascena.sk
Tel: +421 2 204 88 515

mobil: +421 905 801 626

Ľuba Barysz
E-mail:
luba.barysz@novascena.sk
Tel: +421 2 204 88 530

mobil: +421 905 801 844