Veľkolepý rodinný muzikál OLIVER! už onedlho v Divadle Nová scéna

Novinky

V našom najnovšom muzikáli uvidíte 98 účinkujúcich a medzi nimi až 35 detí vo veku od 6 do 14 rokov. Tak si asi viete predstaviť ako vyzeral konkurz. Áno, bol to jeden z najhlučnejších konkurzov v histórii Divadla Nová scéna, ale najdôležitejšie je, že sme našli tých, ktorých sme hľadali a vy sa skutočne máte na čo tešiť.

 

Príprava na jeden z najzložitejších projektov nášho divadla sa blíži do finále a my už teraz vieme, že rodinný muzikál, ktorý dobyl svet, bude skutočným zážitkom.
Réžie sa ujal známy muzikálový herec a režisér Stanislav Slovák a vy sa môžete tešiť na detskú hereckú smršť, ktorú dopĺňajú sólisti divadla a hosťujúci Csongor Kassai, Marián Labuda a Peter Kočiš.
Čaká na vás aj krásna scéna, výpravné kostýmy a nádherné melódie skladateľa Lionela Bartona, ktoré zahrá orchester pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného

Využite ponuku detskej vstupenky a zoberte do divadla na rodinný muzikál OLIVER! aj svoje deti. Príbeh chlapca Olivera Twista, plný detských hereckých hrdinov, ich určite zaujme a nadchne.

Ako si uplatníte DETSKÚ VSTUPENKU?

Na predstavenie platí zľava 50% na vstupenky pre deti do 15 rokov. Minimálne jedna vstupenka v objednávke musí byť v plnej cene. Pri kúpe vstupeniek pre deti si v košíku z ponuky zliav vyberiete DETSKÁ VSTUPENKA,  následne sa cena vstupenky prepočíta na 50%.

Muzikál Oliver! v Divadle Nová scéna už od 8. marca 2024.

Video Oliver! Making of