DÁŠ TO!

DÁŠ TO!

GROAN UPS. Komédia o detstve, dospievaní a dospelosti.

Činohra
160 min. s prestávkou
Premiéra 10. november 2023
Premiéra 10. november 2023
Veľká sála

Henry LEWIS - Jonathan SAYER - Henry SHIELDS

Komédia o detstve, dospievaní a dospelosti. O prvých láskach, spolužiakoch a našich povahách, ktoré sa ani rokmi nemenia. O tom, že každý chce byť šťastný, úspešný a milovaný. A je ochotný pre to urobiť viac, než je potrebné.

Je životný príbeh každého človeka vopred napísaný? Môžeme si vyberať, kým sa staneme? A dospejeme vôbec niekedy?

Pozývame vás sledovať osudy piatich spolužiakov. Z nezbedných sedemročných školáčikov sa stávajú rebelskí tínedžeri, aby ich napokon zaskočili výzvy dospelosti. O zábavu bude stopercentne postarané. Pretože bez ohľadu na to, ako sa zhostíme roly flegmatického pubertiaka alebo vyhoreného štyridsiatnika, v hĺbke duše zostávame stále deťmi. Vždy sme tak trochu smiešni a trápni, ale aj vážni, pritom dojemní a nedokonale ľudskí.

Inscenácia prekypuje hravosťou a oslobodzujúcim humorom. Vtipné hlášky a prekvapivé situácie. Diváci všetkých vekových kategórií sa zadúšajú smiechom.  Absolútna radosť z hry hercov, komediálna dokonalosť, láskavá úprimnosť postáv.

Hra najúspešnejších divadelných autorov komediálneho žánru súčasnosti. V Divadle Nová scéna uvádzame tento divadelný hit Európy exkluzívne, v celoslovenskej premiére.

Túto výnimočne zábavnú „školskú lekciu života“ si jednoducho nemôžete nechať ujsť!

Premiéra 10. november 2023

» predstavenie vhodné pre divákov od 15 rokov

Autorský tím

Réžia Svetozár Sprušanský
Scéna a kostýmy Alexandra Grusková
Preklad Alexandra Ruppeldtová
Inšpícia Marcel Mondočko, Dagmar Gucmanová
Text sleduje Darina Sečanská
Fotograf predstavenia
Dalibor krupka
Fotograf vizuálu
Robert Tappert

 

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555