BOYBAND

BOYBAND

Slávny muzikál o vzniku a živote chlapčenskej speváckej skupiny

Muzikál
195 min. s prestávkou
Veľká sála

Peter Quilter

Pohľad do zákulisia šoubiznisu. Dramatické momenty a silné emócie! Muzikál o vzniku a živote chlapčenskej skupiny. Množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete: Backstreet Boys, Westlife, Take That.

Ak si chcete v divadle oddýchnuť, zabaviť sa, spríjemniť si večer po ťažkom dni - tak musíte prísť!Ak chcete vidieť sympatických chalanov; ich neodolateľné spevácke aj tanečné výkony - tak musíte prísť! Ak si chcete spoločne s boybandom zaspievať, zatancovať, uvoľniť sa - odviazať sa - tak musíte, jednoducho, musíte prísť!

Ide nielen o divadelný muzikál, ale o fenomén zvaný boyband! Javisková šou plná efektov, namakaných choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení. So všetkým, čo k tomu patrí! S iróniou aj nadhľadom k žánru samotnému.

Jediný divák neodíde z predstavenia bez toho, aby si nezaspieval! Jediná fanúšička neodíde bez zaľúbenia sa!

Premiéra: 10. 4. 2010

Autorský tím

PrekladRuppeldtová Alexandra
Texty piesníSarvaš Martin, Peter Uličný, Miro Jurika, Marián Brezáni
RéžiaSvetozár Sprušanský
Scéna, KostýmyAlexandra Grusková
ChoreografiaMiňo Kereš
Grafikpani Labudová
Fotograf predstaveniapán Krupka
Videonahrávkapán Guštafík
Aranžmány pre nahrávkuĽubomír Horňák

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555