MALÁ NOČNÁ HUDBA No.8

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.8

profilový koncert Patrika Vyskočila a jeho hostí

Koncert
90 min.

Profilový koncert Patrika Vyskočila a jeho hostí.

V poradí ôsmy koncert zo série Malá nočná hudba bude patriť sólistovi nášho divadla Patrikovi Vyskočilovi, ktorý si ako hosťa pozval Jána Slezáka a ďalších umelcov.

"Hudobná dramaturgia môjho koncertu bude  zložená z troch častí. Hudobné inšpirácie z mladosti - Freddie Mercury, Phil Collins, Joe Cocker, Elton John. Potom inšpirácia ľuďmi s ktorými pracujem a tvorím - teším sa na  duetá s Jankom Slezákom, Mirkou Partlovou, Dáriusom Kočim, Monikou Drgáňovou a ďalšími ...a chýbať nebudú divadelné inšpirácie - piesne z muzikálov, v ktorých účinkujem, účinkoval som alebo by som chcel v budúcnosti účinkovať. 
Diváci sa môžu tešiť na piesne ako Who wants to live forever od skupiny Queen, Can you feel the love tonight od Eltona Johna v špeciálnej úprave pre 4 členný boyband, alebo megamix z piesní, ktoré zazneli v najznámejších slovenských hit - muzikáloch. 
A vzdám hold jednému z najnadanejších Slovenských spevákov svojej doby... "

Ak doteraz Patrik Vyskočil ako moderátor kládol účinkujúcim na koncertoch rôzne prekvapivé otázky, tentokrát bude na ich mieste. Tešiť sa opäť môžete na divácku súťaž o vstupenky, vtipné momenty a nepredvídateľné situácie.

 

Patrik Vyskočil, Dávid Hartl
a ich hostia
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet

 

KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555