Patrik Vyskočil

Narodil sa 9.7.1992 v Leviciach.

Je absolventom Konzervatória v Bratislave.
Ešte počas štúdia účinkoval v DNS v predstaveniach Zhŕňajova nevesta (Matúš), Zimná romanca (Company), Figaro sem, Figaro tam (Iskra).

V DNS ste ho mohli vidieť  v muzikáli Ôsmy svetadiel (Erik 1. uvedenie, Tomáš 2. uvedenie), Princ a Večernica (Princ Slavomír), Mata Hari (Vadim Maslov), Hairspray (Corny Collins), Obchod na korze (Peter Čarný), IAGO (Cassio), Rómeo a Júlia (Rómeo), Mačky (Ram Tam Táger), v komédii Ako zbaliť babu alebo bezva finta (Tolen) a v dráme PUNK ROCK (Nicolas).
V pražskom Divadle Broadway v muzikáli Hamlet hral postavu Learta.
V divadle Heineken Tower účinkoval v muzikáloch Jesus Christ Superstar (Ježiš), Atlantída, The Duchon´s.

Stvárnil hlavnú úlohu v televíznej rozprávke Orest z rodu čarodejníkov, venuje sa dabingu, úspešne účinkoval v tv show Tvoja tvár znie povedome (r. 2017) a je hlasom Rádia Expres.

V Divadle Nová scéna režíroval muzikál The Bodyguard a Cyrano z predmestia, Vianočné koncerty, sériu koncertov Malá nočná hudba a koncert Hviezdy muzikálov.

Medzi jeho záľuby patrí predovšetkým hudba, moderná próza a poézia, cestovanie a spoznávanie nových ľudí, samozrejme divadlo a spev. Má rád úprimné úsmevy, dobré jedlo a víno, Jar, spontánne nápady a Oscara Wildea. Nemá rád anglické počasie a svoju zábudlivosť, zabúda si veci vždy a všade.

Postavy v predstaveniach

Moderátor/rozprávač, Sólisti Divadla Nová scéna
Enjolras, Majordómus
Jánošík
Bill Sikes

Postavy v predstaveniach - ARCHÍV