MALÁ NOČNÁ HUDBA No.6

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.6

Profilový koncert Lenky Machciníkovej, a jej hlavný hosť Silent Trio

Koncert
90 min.
Premiéra 23. máj 2021
Premiéra 23. máj 2021
Veľká sála

V poradí šiesty komorný koncert zo série MALÁ NOČNÁ HUDBA prinesie obľúbené skladby sólistky súboru Lenky Machciníkovej, ktorá si ako hosťa pozvala Silent Trio.

Lenka Machciníková, ktorú ste mohli vidieť v muzikáloch Mamma Mia!, Bedári, Mačky, Turandot, Šľahačková princezná a Cyrano z predmestia by rada svojim výberom skladieb oslovila všetkých poslucháčov:
„Vyberala som piesne môjmu srdcu blízke, aj také, ktoré som si vždy chcela zaspievať, len na ne doteraz nedozrel ten správny čas. Koncert bude preto pestrý, zložený z muzikálových skladieb ako On My Own z môjho vysnívaného titulu Bedári, v ktorom účinkujem. Z muzikálu Aida to bude pieseň Já pravdu znám a nielen rodičov, ale aj ich deti poteší skladba z veľmi úspešnej rozprávky Moana (How far Ill go). Muzikálovú časť koncertu ukončím duetom s Patrikom Vyskočilom, s ktorým si zaspievame nádhernú skladbu Ľúbiť z muzikálu Rómeo a Júlia – to si plním nesplnený herecký sen....
Pridám aj skladby od takých speváckych div ako sú Mariah Carey a Celin Dion.
Mojim hosťom bude na koncerte skupina Silent Trio, spolu s Miškom Kovalčíkom a Richardom Brúderom si zaspievame skladby Shallow, Million reasons, Time after Time, Je l"aime a mourir. Teším sa, že si opäť zaspievam spolu s Mirkou Partlovou a Monikou Drgáňovou, tentokrát to bude skladba Im so excited od černošského tria The pointer Sisters. No a špecialitkou koncertu bude skladba Dance Monkey vo swingovej úprave, počas ktorej si zatancujem spolu s tanečným súborom DNS.
Verím, že môj koncert bude pestrou šou s rôznorodými skladbami a teším sa aj na zvedavé otázky moderátorov Patrika Vyskočila a Dávida Hartla.“

Videozáznam

K úspešnému spusteniu videozáznamu potrebujete:

  • kúpiť online vstupenku
  • jedna online vstupenka umožňuje sledovať podujatie v jednom okamihu len na jednom zariadení
  • platnosť vstupenky nie je obmedzená na konkrétny dátum
  • vstupný kód online vstupenky platí 24 hodín od zadania do systému, môžete si ho pozrieť aj viackrát
  • videozáznam je možné kedykoľvek zastaviť, pauznúť či pretočiť na inú scénu, 
  • online vstupenku si zakúpite kliknutím na tlačidlo „Kúpiť“
  • po úspešnom uskutočnení platby Vám budú vstupenky s kódom odoslané na e-mail
  • po zadaní kódu, stačí kliknúť na tlačidlo „Pozerať“.
Informácie k záznamu

Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.6 je z live streamu z 23. 5. 2021.

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555