Informácie k záznamu

Záznam koncertu No.6 je z live streamu z 23. 5. 2021.

MALÁ NOČNÁ HUDBA No.6

Profilový koncert Lenky Machciníkovej, a jej hlavný hosť Silent Trio

Koncert
90 min.

V poradí šiesty komorný koncert zo série MALÁ NOČNÁ HUDBA prinesie obľúbené skladby sólistky súboru Lenky Machciníkovej, ktorá si ako hosťa pozvala Silent Trio.

Lenka Machciníková, ktorú ste mohli vidieť v muzikáloch Mamma Mia!, Bedári, Mačky, Turandot, Šľahačková princezná a Cyrano z predmestia by rada svojim výberom skladieb oslovila všetkých poslucháčov:
„Vyberala som piesne môjmu srdcu blízke, aj také, ktoré som si vždy chcela zaspievať, len na ne doteraz nedozrel ten správny čas. Koncert bude preto pestrý, zložený z muzikálových skladieb ako On My Own z môjho vysnívaného titulu Bedári, v ktorom účinkujem. Z muzikálu Aida to bude pieseň Já pravdu znám a nielen rodičov, ale aj ich deti poteší skladba z veľmi úspešnej rozprávky Moana (How far Ill go). Muzikálovú časť koncertu ukončím duetom s Patrikom Vyskočilom, s ktorým si zaspievame nádhernú skladbu Ľúbiť z muzikálu Rómeo a Júlia – to si plním nesplnený herecký sen....
Pridám aj skladby od takých speváckych div ako sú Mariah Carey a Celin Dion.
Mojim hosťom bude na koncerte skupina Silent Trio, spolu s Miškom Kovalčíkom a Richardom Brúderom si zaspievame skladby Shallow, Million reasons, Time after Time, Je laim a mourir. Teším sa, že si opäť zaspievam spolu s Mirkou Partlovou a Monikou Drgáňovou, tentokrát to bude skladba Im so excited od černošského tria The point Sisters. No a špecialitkou koncertu bude skladba Dance Monkey vo swingovej úprave, počas ktorej si zatancujem spolu s tanečným súborom DNS.
Verím, že môj koncert bude pestrou šou s rôznorodými skladbami a teším sa aj na zvedavé otázky moderátorov Patrika Vyskočila a Dávida Hartla.“

"Zrodila sa hviezda" - odborná recenzia na koncert
Čítať viac Menej
© 2018 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.