NAŠE VIANOCE

NAŠE VIANOCE

Vianočný koncert sólistov divadla a ich hostí

Koncert
90 min.
Veľká sála

Naše Vianoce v Divadle Nová Scéna

Už tradične, šiesty rok, prinášame divákom Novej scény netradičný Vianočný koncert v podaní hviezd nášho divadla a ich hostí. 

Rok 2020 bol neľahký pre všetkých ľudí, kultúra a divadlo sa nedostali ku svojim divákom tak, ako by sme si to priali a práve týmto koncertom chceme splatiť umelecký dlh voči nim. Obsah programu budú preto tvoriť fragmenty z inscenácií súčasného repertoáru, ktorými chceme potešiť našich fanúšikov.
Preto sme sa rozhodli pomenovať tento večer "Naše Vianoce".

Diváci sa môžu tešiť na piesne z úspešných muzikálov nášho repertoáru ako Cyrano z predmestia, IAGO, Bedári, Turandot, Voda (a krv) nad vodou a exkluzívne uvedieme ukážky z pripravovaného autorského muzikálu Jánošík, ktorý bude mať premiéru v roku 2021. To všetko v sprievode  20-členného orchestra pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného a tanečnej skupiny.

Večerom vás budú sprevádzať Dávid Hartl a Patrik Vyskočil. 

Dĺžka koncertu: 90 min. bez prestávky

Autorský tím

Réžia: Patrik Vyskočil
Scenár: Dávid Hartl
Hudobné naštudovanie: Ľubomír Dolný
Scéna: Martin Novák
Svetelný dizajn: Ondrej Kaprálik
Projekcie: Majo Loj, Tomáš Majláth
Pohybová spolupráca: Martin Mikulášek, Ivana Antolová
Inšpícia: Marcel Mondočko

 

 
 

Plagát

© 2024 Divadlo Nová scéna Bratislava | Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

Vstupenky, zakúpené online cez www.novascena.sk, budú stornované a finančné prostriedky prevedené do Vašej Online peňaženky na Vašom účte na www.novascena.sk.

Vstupenky, zakúpené v pokladnici divadla, je nutné doniesť (predložiť) do pokladnice divadla - prosíme, sledujte aktualizácie  v rámci otváracej doby pokladniceO vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené v pokladnici divadla je možné požiadať aj elektornicky vyplnením formuláru, ktorý nájdete TU:

Formulár na vrátanie vstupeniek z pokladne na účet


KONTAKT: rezervacie@novascena.sk, tel. 02 204 88 555